İstanbul Hurdacı

Hurda Bakır Kablo Kaç Para?

Geri dönüşüm sektörü, çevrenin korunması ve ülke kaynaklarının tasarruflu kullanılması açısından büyük bir öneme sahiptir. Aynı zamanda elinizdeki atıl malzemeleri bu işletmelere satarak gelir elde etmeniz de mümkündür. Özellikle hurda bakır kablo, geri dönüşüm sektöründe büyük öneme sahiptir ve hemen her firma tarafından satın alınır.  Sizler de alım-satım yapmak için “hurda bakır kablo kaç para?” sorusunu merak ediyorsanız, içeriğimizden detayları öğrenebilirsiniz. 

Elinizde işlevini yitirmiş kablolarınız var ve satmak istiyorsanız, ilk olarak profesyonel bir firma bulmanız gerektiğini bilmelisiniz. Atıl ürünleri değerinde alan ve ödemeyi hızlı şekilde gerçekleştiren işletmelere yönelebilirsiniz. Aynı zamanda taleplerinize kısa süre içerisinde karşılık verilmesi, satış işlemlerinizi de kolaylaştıracaktır. Bu içeriğimizde “hurda bakır kablo kaç para?” sorusunun cevabına ve merak edilen diğer hizmet detaylarına sizler için yakından göz atıyoruz.

Hurda Bakır Kablo Çeşitleri Nelerdir?

Hurda Bakır Kablo Kaç Para
Hurda Bakır Kablo Çeşitleri Nelerdir?

Hurda bakır kabloların farklı çeşitleri olduğu için geniş bir fiyat skalasıyla karşılaşabilirsiniz. Geri dönüşüm firmalarına satarak kazanç elde edebileceğiniz bazı atıl kablo çeşitleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Karışık kablo hurdası
  • Antigron hurda kablo
  • TTR hurda kablo
  • Hurda yer altı enerji kablosu
  • Fare yemez hurda kablo

Kablonun içeriğinde bulunan metalin belirlenmesinin ardından “hurda bakır kablo kaç para ” sorusuna yanıt vermek daha doğrudur.

Karışık Kablo Hurdası

Karışık kablo hurdası, içerisinde farklı metallerin bulunduğu atıl malzemelerdir. “hurda bakır kablo kaç para ” Piyasaya yeniden kazandırılması için ayrıştırma işlemleri yapılması gerektiğinden, net bir fiyat aralığı vermek zordur.

Dilerseniz firmamızla iletişime geçerek ürün görsellerini ve niteliğini iletebilir, satıştan ne kadar kazanç elde edebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Antigron Hurda Kablo

Antigron kablo türü, yüksek iletkenlik özelliğine sahiptir. Bu tür kabloların içerisinden genellikle tek tel geçmesi, elektrik tesisatlarında yaygın olarak kullanılmasını sağlamıştır. Özellikle nem miktarının yüksek olduğu ortamlarda tercih edilir. Kullanım aşamasında sıva üstü veya altına uygulanabilen antigron, işletmelerin fazlasıyla ihtiyaç duyduğu çeşitlerdendir. Bu yüzden antigron kabloları satarak yüksek kâr etmeniz mümkündür.

TTR Hurda Kablo

“Hurda bakır kablo kaç para?” sorusuna yanıt verirken türlerine göre fiyat aralığının değiştiğine değinmiştik. TTR hurda kablo da diğerlerinde olduğu gibi farklı ücretler üzerinden değerlendirilir. Bu kablonun içeriğinde bulunan teller, tür ve miktarlarına göre değişiklik gösterir. Daha çok elektrik hatlarında kullanılıyor olması, atıl duruma gelen ürün miktarını da doğal olarak arttırır. Ayrıca hem soyulmuş hem de soyulmamış halde satabileceğinizi bilmelisiniz. Ekibimiz tarafından yapılacak analiz sonrasında güncel fiyat aralığını öğrenebilir ve elinizdeki malzemeleri rahatlıkla satabilirsiniz.

Hurda Yer Altı Enerji Kablosu

Yer altı enerji kablosu, bir veya daha fazla iletken malzemenin kullanılmasıyla birlikte elektrik akımının sağlanması için tercih edilen türdür. Yer altından geçirildiği için bu çeşide duyulan gereksinim son derece yüksektir. Bu da alacağınız fiyat teklifinin yükselmesini sağlar. Aynı zamanda yüksek, orta ve alçak gerilim türlerine uygun olan seçeneklerin de birim ücretlerinde değişim olacağını unutmamalısınız.

Fare Yemez Hurda Kablo

Fare yemez kablosu, ekstra koruyucu malzemeler kullanılarak üretilir. Özellikle farelerin zarar vermesini engellemek için tercih edilir ve elektrik iletiminin yanı sıra farklı amaçlar doğrultusunda kullanılması mümkündür. Zaman içerisinde işlevini kaybetmesi halinde geri dönüşüm sektörüne kazandırılarak değerlendirilebilir.  

Hurda Bakır Kablo Alan Yerler

Hurda Bakır Kablo Kaç Para
Hurda Bakır Kablo Alan Yerler

“Hurda bakır kablo kaç para?” sorusuna, genel olarak fiyatları belirleyen etkenler aynı olsa da işletme tercihinize göre farklı yanıtlar alabilirsiniz. Aktif olarak faaliyetlerine devam eden firmaların ücret politikaları, bu aşamada çok önemlidir. Yanlış bir seçim yapmanız durumunda ise maddi zararla karşılaşabilirsiniz.

Kablo türü fark etmeksizin ihtiyaçlarınıza profesyonel şekilde cevap veren Çınar Hurda sayesinde tedirginlik yaşamanıza gerek kalmaz. Yalnızca iletişime geçerek, göstermiş olduğumuz müşteri odaklı yaklaşımlardan siz de yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda gerekli bilgileri iletmenizle birlikte ekibimiz adresinize gelerek elinizdeki ürünleri değerinde satın alacaktır.

Hurda Bakır Kablo Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Hurda bakır kablo fiyatlarını etkileyen pek çok faktör olduğunu söyleyebiliriz. Tüm etkenlerin göz önüne alınmasıyla yapılacak doğru hesaplama, “hurda bakır kablo kaç para?” sorusuna yanıt almanızı sağlayacaktır. Bununla birlikte fiyatları değiştiren bazı durumları, aşağıda inceleyebilirsiniz:

  • Kablo türü ve miktarı
  • Kablo içeriğinde bulunan metalin kullanılabilirlik seviyesi
  • Piyasadaki arz-talep dengesi
  • Güncel borsa verileri
  • Teslimat yapılacak adresin geri dönüşüm tesisine olan uzaklığı

Yukarıdaki verilerin yanı sıra, ek taleplerinize göre alanında uzman ekipler tarafından adresinizde tam bir analiz işlemi gerçekleştirilir. Aynı zamanda WhatsApp aracılığıyla fotoğraf paylaşarak ilk etapta bilgi alma fırsatına da sahipsiniz.

Güncel Hurda Bakır Kablo Fiyatları

Hurda Bakır Kablo Kaç Para
Güncel Hurda Bakır Kablo Fiyatları

“Hurda bakır kablo kaç para?” sorusuna, firmamızla iletişime geçerek yanıt almanız mümkündür. Fiyatlar genel olarak Londra Metal Borsası verileri, arz-talep dengesi gibi faktörlere göre değişiklik gösterdiğinden, net bir skala sunmak son derece zordur. Dilerseniz web adresimizi daha sık ziyaret ederek ana sayfamızda yer verdiğimiz güncel ücret tablosunu inceleyebilir, elinizdeki malzemeleri değerinde satabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Hattı Hemen Ara