Bakır Hurda Kablo Fiyatı

Bakır hurda kablo fiyatı, sıklıkla güncellendiği için hurda alım-satımı yapan kişilerin merak ettiği bir konudur. Geri dönüşümde oldukça önemli bir yere sahip olan kablo hurdalar, hurdacılar açısından oldukça değerlidir. Bu hurdalar, geri dönüştürüldüğü zaman özellikle sanayide tekrar tekrar kullanılabilir. Bizimle WhatsApp hattı üzerinden iletişime geçerek siz de hurda kabloları doğru ücretlerle satabilirsiniz.

Genel olarak bakır hurda kablo fiyatı, belirli durumlara göre değerlendirilerek ortaya çıkar. Profesyonel ekiplerimiz, hurda kablo alımlarında aşağıdaki işlemleri uygulamaktadır:

  • Kablo hurdaların genel durumuna bakılır. Bu sayede geri dönüşüm için uygunluğu incelenir.
  • Kabloların kaç kilo olduğu donanımlı kantarlarla ölçülür.
  • Belirli günlerde değişen güncel hurda kabloların fiyatları göz önüne alınır.

Yukarıdakiler, dikkatle incelendiğinden dolayı hurdalarınızı gerektiği ücretle satmanız mümkün hale gelir.

Hurda Kablo Fiyatı 2023

Karışık Kablo Hurdası89,40 ₺/Kg
Hurda Antigron Kablo95,40 ₺/Kg
Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu155,00 ₺/Kg
Hurda Yer Altı Enerji Kablosu90,00 ₺/Kg
TTR Hurda Kablo89,50 ₺/Kg
Çelik Zırh Hurda Kablo80-92 ₺/Kg
Hurda Fare Yemez Kablo88,00 ₺/Kg
Güncel Hurda Kablo Fiyatları

Çınar Hurda olarak, tüm hurdalarınızı olduğu gibi kablolar için de doğru fiyatı sunuyoruz. Her zaman değişen hurda fiyatlarını göz önüne alıyoruz. Bakır hurda kablo fiyatı, eğer ki hurdalarınızı satacaksanız öncesinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece güncel hurda fiyatlarıyla alakalı bilgi sahibi olmanız mümkündür.

Aşağıdaki listede neden hurda kablolar için fiyat değişimi gerçekleştiğini görebilirsiniz:

  • Döviz kurlarının değişimi
  • Stok durumu
  • Yerel sebepler
  • İthalat maliyeti

Yukarıdakiler dışında daha pek çok farklı neden hurda kablo fiyatı değişiminde etkilidir. Bu nedenle hurda kabloları satmadan önce mutlaka bir araştırma yapmanız gerekir. Çınar Hurda olarak biz her zaman güncel fiyatları takip ederek size doğru ücretler sunuyoruz.

Bakır Hurda Kablo Fiyatları

Bakır hurda kablo fiyatı
Bakır Hurda Kablo Fiyatları

Bakır hurda kablolar, sektör içerisinde çok fazla alınan hurdalardan biridir. Bunlar, doğrudan çöpe atıldığı takdirde çevreye büyük zarar verir. Bakır hurda kablo fiyatı, çınar Hurda olarak bize sattığınız bakır hurda kablolar, geri dönüştürülerek tekrar kullanılabilir hale gelir.

Soyulmuş Hurda Kablo Fiyatlar

Hurda kablolar, oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Aralarında bulunan soyulmuş hurda kablolar, elektrik kablolarının bakırından ayrılmış halidir. Bu gibi hurdalarınızı bizimle iletişime geçerek satmanız mümkündür. Böyle profesyonel şekilde hurda kablo fiyatı belirlenir.

Antigron Hurda Kablo Fiyatları

Bakır hurda kablo fiyatı, antigron hurdalar, dışının plastik içerisinde metal bulunan hurdalardır. Bu hurdaların fiyatları için net bir cevap vermek doğru değildir. Çünkü antigron hurda kablolar, çok sık satın alınır ve sürekli fiyatları güncellenir. Çıkan plastik ve bakır oranına göre hurda için fiyat biçilir.

TTR Hurda Kablo Fiyatları

Bakır hurda kablo fiyatı
TTR Hurda Kablo Fiyatları

Genellikle evlerde kullanılan birçok teknolojik eşyada TTR kablolar bulunur. İçerisinde ince bakır mevcuttur ve bu nedenle hurdacılar tarafından sıkça alınır. Bu hurdanın fiyatları güncel fiyatlara ve içerisinde bulunan bakır, alüminyum gibi malzemelere göre değişiklik gösterir.

Karışık Hurda Kablo Fiyatları

Çınar Hurda firmamızla iletişime geçtiğiniz zaman karışık hurda kablolar için doğru fiyatlandırma yapıldığından emin olabilirsiniz. Hurdaların içeriğine ve güncel fiyatlara uygun olarak ücretlendirme belirlenir.

Hurda Kablo Alan Yerler

bakır hurda kablo fiyatı
Çınar Hurda olarak, İstanbul’da bakır hurda alan yerler arasındayız.

Çınar Hurda olarak hurda kablolarınızı, yüksek ücretlerle alıyoruz. Bizimle çalıştığınız takdirde herhangi bir sorun yaşamazsınız. İletişim kurduktan sonra hemen adresinize gelerek gerekli işlemleri yaparız. Belirlediğimiz bakır hurda kablo fiyatı, hemen size ödenir. Sonrasında geri dönüşüm işlemleri için hurdalar, firmamıza götürülür.

Sıkça Sorulan Sorular

Bakır Hurda Kablo Fiyatları Kaç TL?

Güncel hurda kablo fiyatı göz önüne alınarak değerlendirildiğinden net bir cevap söylemek mümkün değildir.

Bakır Hurda Kablo Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Biz profesyonel bir şekilde fiyatları belirliyoruz. Hurdaların genel durumuna ve kilosuna göre uygun fiyatları sunuyoruz.

Hangi Hurda Kablolar Satın Alınır?

Geri dönüşüme uygun olan her türlü hurda kablolar satın alınabilir.

Başa dön tuşu
WhatsApp Hattı Hemen Ara