Esenyurt Hurdacı  

Esenyurt ve çevresindeki tüm işletmelere, kurumlara ve bireysel müşterilere, profesyonel ve kapsamlı geri dönüşüm hizmeti sunuyoruz. Böylece hem atıl malzemelerinizi satarak para kazanmanıza imkan tanıyor hem de atık yönetimine katkıda bulunuyoruz. Çınar Hurda olarak Esenyurt hurdacı alım-satım işlemlerini rekabetçi ve avantajlı fiyatlarla yapıyoruz. Ayrıca İstanbul’un canlı ve işlek ilçesi Esenyurt bölgesinde hurda malzemelerin toplanması, taşınması ve geri dönüşüm sürecinin yönetimi konusundaki tüm faaliyetleri profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz.

Esenyurt Hurdacı Firmaları 

Esenyurt hurdacı
Esenyurt Hurdacı Firmaları 

Esenyurt hurdacı firmaları, Esenyurt ve çevresindeki işletmelerden, fabrikalardan, inşaat projelerinden ve diğer kurumlardan hurda malzemelerin toplanması konusunda profesyonel ekiple hareket ederler. Hurda metal, bakır, kablo, soyma, demir ve elektronik eşyalar gibi çeşitli malzemeleri toplamak için gerekli ekipmanlarla çalışma yürütürler.

Esenyurt hurdacı firmaları arasında Çınar Hurda olarak atıl eşyalarınızı sizden satın aldıktan sonra uygun araçlarımızla güvenli şekilde taşıma işlemini gerçekleştiririz. Hurda malzemeleri ayrıştırmak üzere firmamıza getiririz. Ayrıştırılan hurdalar, türüne göre depolanır ve ihtiyaç halinde geri dönüşüm fabrikasına gönderilir.

Kullanılmayan atıl ürünlerin, modern tesislerde geri dönüşüm süreci başlar. Metal, bakır, kablo, soyma ve krom gibi malzemeler, yeniden kullanılabilir ve ham madde olarak işlenir. Bu sayede atıkların çevreye zarar vermesini engelleyerek doğal kaynakların korunmasına katkı sağlıyoruz. Ayrıca sizden bu ürünleri satın alarak  pasif gelir elde etmenize imkan veriyoruz. 

Esenyurt Hurda Alımı

Firmamız, hurda hizmetleri konusunda uzmanlaşmış bir kuruluştur.  Esenyurt bölgesinde de bulunan tesisimizde çeşitli hurda malzemelerin satın alınması ve geri dönüşüm sürecine dahil edilmesi konusunda faaliyet gösteriyoruz. Aşağıdaki listede satın aldığımız hurda türlerini görebilirsiniz: 

  • Bakır hurda
  • Sari çubuk araiş
  • Bronz hurda
  • Alüminyum hurda
  • Demir hurda
  • Kalay hurda
  • Kurşun hurda
  • Sarı hurda
  • Elektrik-elektronik eşyalar
  • Kobalt hurda

Oldukça çeşitli hurda türleri ile Esenyurt bölgesindeki hurda malzemelerinizi satın almakla kalmıyor aynı zamanda hızlı ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Sizler de Esenyurt hurdacı ihtiyacınız olduğunda, firmamıza her zaman ulaşabilirsiniz. Atıl malzemeleri satabilir veya fiyatlarla alakalı bilgi alabilirsiniz.

Esenyurt Hurdacı Hizmet Bölgeleri 

Esenyurt hurdacı
Esenyurt Hurdacı Hizmet Bölgeleri 

Firmamız, Esenyurt bölgesinde oldukça geniş bir alana hizmet verir. Hurda hizmetimiz, ilçedeki birçok mahalleye ulaşmaktadır. Bu sayede atık metal, demir, krom ve diğer geri dönüşüm malzemelerini geri dönüşüme kazandırıyoruz. Esenyurt dışındaki bölgelerde de işletmelerin ham madde ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz. 

Esnek bir yaklaşıma sahip olduğumuz için her türlü hurda malzemeyi toplama, geri dönüştürme ve işleme süreçlerinde, hem bireysel müşterilerimize hem de işletmelere yardımcı oluyoruz. Aşağıdaki tabloda, Esenyurt hurdacı hizmet bölgelerimizi daha net şekilde görebilirsiniz. 

Akçaburgaz HurdacıAkevler Hurdacı
Akşemseddin HurdacıYeşilkent Hurdacı
Zafer HurdacıYenikent Hurdacı
Yunus Emre HurdacıÜçevler Hurdacı
Turgut Özal HurdacıŞehitler Hurdacı
Talatpaşa HurdacıSüleymaniye Hurdacı
Sultaniye HurdacıArdıçlı Hurdacı
Selahaddin Eyyubi HurdacıSaadetdere Hurdacı
Piri Reis HurdacıPınar Hurdacı
Osmangazi HurdacıÖrnek Hurdacı
Necip Fazıl Kısakürek HurdacıOrhan Gazi Hurdacı
Mehterçeşme HurdacıNamık Kemal Hurdacı
Mehmet Akif Ersoy HurdacıMevlana Hurdacı
Koza Hurdacıİstiklal Hurdacı
Esenkent Hurdacıİnönü Hurdacı
Gökevler Hurdacıİncirtepe Hurdacı
Güzelyurt HurdacıHürriyet Hurdacı
Aşık Veysel HurdacıFatih Hurdacı
Çınar HurdacıCumhuriyet Hurdacı
Battalgazi HurdacıBarbaros Hayrettin Paşa Hurdacı
Balıkyolu HurdacıBağlarçeşme Hurdacı

Firmamız, bu bölgelerle birlikte İstanbul’un birçok semtinde faaliyet göstermektedir. 

Esenyurt Hurdacı Telefonu 

Esenyurt ve çevresindeki işletmelere sunduğumuz hurda hizmetleri, son derece hızlıdır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak için özenle planlama yapıyoruz ve esnek bir lojistik ağı sayesinde her bölgeye hızlı şekilde hurda alım-satım hizmeti veriyoruz. Bu hizmeti sağlarken 7 gün 24 saat açık ve ulaşılabilir telefonlarımız sayesinde müşterilerimizle sürekli iletişim halinde oluyoruz. 

İster WhatsApp üzerinden mesajlaşma yöntemiyle ister +90 534 962 01 06 numaralı telefonumuz üzerinden bizlere ulaşabilir ve profesyonel hurda hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu iletişim ağları üzerinden sizlere ücretsiz hurda danışmanlık hizmeti de veriyoruz. 

Esenyurt Hurda Fiyatları 

Esenyurt Hurdacı
Esenyurt Hurda Fiyatları 

Esenyurt hurdacı hizmeti fiyatlarımız, hurda malzemenin miktarı, türü, kalitesi ve piyasa koşulları gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak Esenyurt bölgesinde, en iyi fiyatları sunmaktayız. Doğru ücretlendirme için adresinize gelerek değerlendirme yapıyoruz.

Esenyurt ilçesindeki hurdacı hizmetimiz, ihtiyaçlarınızı karşılamak için yüksek kaliteyi taahhüt ederken adil ve rekabetçi fiyatlar sunmayı misyon haline getirmiştir. Fiyatlarımızı belirlerken yukarıda faktörleri göz önünde bulundurarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak en önemli önceliğimizdir. Hurda hizmetimizle ilgili daha fazla bilgi almak veya fiyat teklifi talep etmek için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Hurda Toplama Hizmetlerinizi Nasıl Talep Edebilirim?

Firmamızın hurda toplama hizmetlerini talep etmek için telefon ya da internet sitemizde bulunan diğer kanallar aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz.

Hangi Tür Hurda Malzemeleri Kabul Edilir?

Demir, çelik, alüminyum, bakır, pirinç gibi metal malzemeleri kabul etmekteyiz. Bununla birlikte elektronik, plastik ve kağıt hurdası gibi diğer geri dönüştürülebilir malzemeleri de kabul ediyoruz.

Hurda Satışında Hurdanın Miktarı Önemli midir?

Hurda satışında hurdanızın miktarı en önemli faktördür. Çünkü hurda çeşitlerini satın alırken kilosuna göre fiyat belirlenir.

Başa dön tuşu
WhatsApp Hattı Hemen Ara