Avcılar Hurdacı

Avcılar hurdacı hizmeti, Avcılar bölgesinde bulunan ve hurda kablo satan işletmeleri ya da hurda kablo alım satım işi yapan kişilerin sağladığı hizmeti ifade eder. Hurda kablo, kullanım dışı kalmış veya atılmış elektrik kablolarıdır. Bu kablolar genellikle bakır veya alüminyum gibi metaller içerir. Yine de çok sayıda hurda çeşidinden bahsetmek mümkündür.

Soyulmamış, soyulmuş ya da soyma çeşitleriyle bakır hurdaları, kablo hurdalardan elde edilmektedir. Hurdacılar, bu kullanım dışı kabloları satın alarak ve geri dönüştürerek yeniden kullanıma kazandırırlar. Bu yönüyle hurda kablo geri kazanım açısından doğaya fayda sağlayan bir hizmettir. Hurda kablo satmak veya hurda kablo satın almak isteyenler, Avcılar bölgesindeki hurda firmamız ile iletişime geçebilirler.

WhatsApp hattımızla bizlere ulaşıp hurda fiyatları hakkında teklif alabilirsiniz. Hurda kablo fiyatları malzemenin türüne, ağırlığına ve piyasa koşullarına göre değiştiği için bunu yapmanız daha satışınıza olumlu etkide bulunacaktır.

Avcılar Hurdacı Sitesi

avcılar hurdacı
Avcılar hurdacı sitesi üzerinden hurdalarınızı nakliye dahil satabilirsiniz.

Avcılar hurdacı sitesi, hurda kablo alım satım işi yaptığımız kurumlara ya da bireysel kişilere hizmetlerimizi sunduğumuz bir yerdir. Burada, kullanım dışı kabloların alım ve satımını kolaylaştırmak için hizmetler veren işletmeler yer almaktadır.

Genellikle hurda kablo satmak veya hurda kablo satın almak isteyen kullanıcılar hurdacı sitesini ziyaret ederek ihtiyaçlarına uygun hurda kablo türü, miktarı ve fiyatı hakkında bilgi edinebilirler. Hurdacı sitesinde hurda kablo satmak veya satın almak mümkündür.

Avcılar hurdacı sitesi, satıcılara ve alıcılara bir aracılık hizmeti sunar. Bu bağlamda yüz yüze satış işlemi yapılmasından dolayı güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesine imkan sağlarlar.

Avcılar Hurda Alan Yerler

Avcılar hurda alan yerler arıyorsanız, sizlere alım ve satım işlemlerinizde firmamıza başvurabilirsiniz. Hurdacı olarak bizler, genellikle aşağıda sıralanan materyalleri kabul etmekteyiz:

  • Demir,
  • Bakır,
  • Alüminyum,
  • Çinko ve diğer metaller,
  • Elektronik atık,
  • Kablo,
  • Eski cihazlar.

Avcılar’da hurda alan yerler arasında en güvenilir ve kaliteli hizmet veren firmamız sayesinde geri dönüşüme katkı sağlarken aynı zamanda eski eşyalarınız üzerinden kazanç da elde edebilirsiniz. Hurdalık eşyalarınızı ya da malzemeleri bizlere satmadan önce, hurda malzemelerin ağırlığına ve türüne göre fiyat teklifi almak için bizim ile iletişime geçmeniz önemlidir.

Avcılar Hurda Kablo Alımı

avcılar hurdacı
Avcılar hurda alım ve satımı işlemleri, güncel fiyatlar üzerinden sürdürülür.

Avcılar hurda kablo alımı için firmamız, İstanbul ilinin en iyi ve kaliteli hizmet sunan firmasıdır. Firmamız alanında uzman ve deneyimli çalışma kadrosu ile sizlere en efektif hizmeti vermeyi amaç ediniyoruz. Kar oranı yüksek fiyatlar sayesinde evinizde ya da diğer yaşam alanlarında kullanmadığınız tüm eski kabloları gönül rahatlığıyla bizlere satabilirsiniz.

Hurdacı firmamızda bizler, müşterimizden genellikle bakır, alüminyum, pirinç ve diğer metallerin yanı sıra elektrik kablolarını da kabul etmekteyiz. Eğer hurda kablo satmak istiyorsanız, öncelikle sizlere piyasadaki en iyi hurda kablo fiyatı veren bizleri tercih edebilirsiniz. Avcılar hurdacı firması olarak biz, müşterimizin evlerine giderek hurda kablolarını ellerinden teslim alıyoruz. Bu sayede kullanıcılarımız ekstra efor sarf etmeden hem fazlalık materyallerden kurtuluyor hem de bu materyalleri paraya çevirmiş oluyor.

Hizmetimizden yararlanmak için internet üzerinden arama yaparak internet sitemize ulaşabilirsiniz. Hurda kablo alımı için sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bizleri arayabilir ya da e posta gönderebilirsiniz. En kısa zamanda sizlere ulaşır ve hizmetimiz hakkında bilgi veririz.

Sıkça Sorulan Sorular

Avcılar Hurda Firması Kablo Kabul Eder mi?

Evet, hurda çeşitleri arasında kablo en çok alım ve satım yapılan materyaller arasında yer alır.

Avcılar Hurda Hangi Materyalleri Satın Alır?

Hurdacı firmamızda bizler, müşterimizden genellikle bakır, alüminyum, pirinç ve diğer metallerin yanı sıra elektrik kablolarını, elektronik aletleri ve benzeri kompleks ürünleri de kabul etmekteyiz.

Hurda Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Hurda kablo fiyatları, malzemenin türüne, ağırlığına ve piyasa koşullarına göre belirlenir.

Başa dön tuşu
WhatsApp Hattı Hemen Ara