Kağıthane Hurdacı 

Kağıthane hurdacı, İstanbul bölgesinde hizmet verdiğimiz merkezlerinden biridir. Çeşitli atıkların, profesyonel şekilde çevreye kazandırılması amacıyla çalıştığımız işletmemizde, geri dönüşümü yaygınlaştırmayı amaçlıyoruz. Firmamız tarafından alınan ve dönüştürülen hurda çeşitlerinden bazıları şunlardır:

 • Bakır
 • Demir
 • Sarı metal (pirinç)
 • Krom
 • Çinko

Elinizde bulunan atıkları çöpe veya çevreye atmak yerine değerlendirerek yeniden hayata kazandırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kağıthane Hurdacı Firmaları

İstanbul’da bulunan Kağıthane hurdacı firmaları, benzer ürünleri bir arada toplayan işletmelerden oluşur. Genellikle aynı tarzda atıkların kabul edildiği merkezlerde, kimi zaman spesifik ayrımlar da olabilir. Biz Çınar Hurda olarak, dünyada fazlasıyla değerli olan ve sanayide sıklıkla kullanılan ham madde ürünlerini kabul ediyoruz. Bunlar arasında alüminyum, çinko, krom, demir gibi maddeler yer almaktadır. Profesyonel şekilde çalışan ekibimiz, merkezimize getirmiş olduğunuz atıkları titizlikle değerlendirerek yeniden dönüştürmektedir.

Kağıthane Hurdacı Hizmetleri

Kağıthane Hurdacı
Kağıthane Hurdacı Hizmetleri

Kağıthane hurdacı şubemiz, farklı sektörler için değerli olan ve ham madde olarak kullanılan hurdaların değerlendirmesine özen gösterir. Sanayide ve üretim alanında sıklıkla yer alan atıklar, gelişmiş teknolojiyle çalışan makineler tarafından geri dönüşüme kazandırılır. 

Bakır Hurda

Geri dönüşüm sektöründe fazlasıyla büyük bir öneme sahip olan bakır; inşaat, sanayi, uçak üretimi gibi alanlarda etkin rol oynar. Atık durumuna göre çeşitli şekilde değerlendirilen ürünler, firmamızın titiz kuralları kapsamında bünyemize alınır. Böylelikle yalnızca geri dönüşüme uygun olan ürünlerin kabul edilmesi sağlanır. 

 • Pazar durumu
 • Atık miktarı
 • Kalitesi
 • Teslim alınacak adresin uzaklığı
 • Borsa verileri

Fiyatlandırma açısından bakır hurdalar; pazar durumu, atık miktarı, hurda kalitesi, mesafe ve borsa verileri gibi faktörler göz önüne alınarak değerlendirilir. Buradaki en önemli faktör borsa verileridir. Piyasa üzerindeki bakır talebi, alım- satım işlemlerindeki yoğunluk merkezimize iletmek istediğiniz bakırların uygun bir tutarla değerlendirilmesi açısından önem taşır. 

Bakırın farklı bir çeşidi olan soyulmuş bakır da ayrı bir hurda türü olarak değerlendirilir. İletken ve yalıtkan türlerin birbirinden ayrılmasıyla oluşan bu bakır çeşidi, sanayi alanında yoğun olarak talep görür. Endüstriyel makineler yardımıyla yapılan soyulma işleminde, canlılığını ve parlaklığını koruyanlar daha yüksek fiyata satılabilirler.

Alüminyum Hurda

Alüminyum, geri dönüşüm piyasasında bakırdan sonra en çok talep edilen ürün çeşitleri arasında yer alır. Kullanım alanı oldukça geniş olan madde, sanayinin ve üretimin çeşitli kollarında ham madde ve yan ham madde ihtiyacını karşılar. Firmamıza kabul edilen alüminyum malzemeler, kilosuna veya metresine göre değerlendirilir. Kalite, her üründe olduğu gibi önemli olsa da ilk olarak miktarı incelenir.

Alüminyumdan oluşan kabloların alımında da miktarı ve türü önemlidir. Farklı geri dönüşüm değerlerine sahip olan kablolar türlerine göre yediye ayrılır. Bunlar; antigron, kalın damar, bakır, çelik kaplama, alüminyum kaplama, yer altı enerjisi ve TTR şeklindedir. Elinizde bulunan tüm kablo hurda çeşitleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kağıthane Hurda Geri Dönüşüm

Kağıthane Hurdacı
Kağıthane Hurda Geri Dönüşüm

Kağıthane hurdacı hizmetleri, bünyesinde topladığı atıkları yeniden endüstriyel üretime kazandırarak yalnızca çevreyi değil insan sağlığını da korur. Doğada uzun süre yok olmayan plastik gibi maddelerin yanında alüminyum, demir, bakır gibi önemli ham madde ürünleri tekrar tekrar kullanılabilir duruma getirmekteyiz. Aynı zamanda bu durum finansal olarak da satıcılara kazanç sağlar.

Gelecek için büyük öneme sahip olan geri dönüşüm, ülke ekonomisine büyük katkılarda bulunan bir işlemdir. İthal edilen hurda malzemeye ödenen döviz miktarının azalmasıyla enerji kullanımı düşer. Geri dönüşümün ülkemize ve dünyamıza sağladığı faydaları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Doğal kaynak kullanımı azalır.
 • Çöp miktarının azalmasıyla çevre temizliğine katkı sağlar.
 • Enerji tasarrufu artar.
 • Ekonomiye katkıda bulunur.
 • Toprağa karışan yabancı maddeler azaldığından verimi artar. 

Görünürde basit ve küçük olan bu durum, büyüdükçe hem dünya hem de insanlık için önemli değişiklikleri beraberinde getirir. 

Kağıthane Hurdacı Hizmet Verilen Mahalleler

Kağıthane hurdacı hizmetlerimiz kapsamında İstanbul’un Kağıthane ilçesinde yer alan pek çok mahalleye hizmet vermekteyiz. Hizmet alanımız içerisindeki mahalleler şunlardır:

ÇağlayanHamidiyeNurtepeTalatpaşa
ÇeliktepeHarmantepeOrtabayırTelsizler
Emniyet EvleriHürriyetSeyrantepeYahya Kemal
GültepeMehmet Akif ErsoySultan SelimYeşilce
GürselMerkezŞirintepe

Siz de bu mahallelerdeki hurdacı ihtiyaçlarınız için hemen randevu oluşturarak hurdalarınızın adresinizden alınmasını sağlayabilirsiniz.

Kağıthane Hurdacı İletişim

Kağıthane hurdacı firmamız ile 7/24 iletişim kurabilirsiniz. Fiyat almak istediğiniz hurda çeşidi, merkezimizin alım-satım yönergeleri ve merak ettiğiniz pek çok konuyla ilgili bilgi almak istediğinizde firmamızı ziyaret edebilir veya +90 534 962 01 06 numaralı WhatsApp hattından bize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda info@hurdakablofiyat.com adresinden, konuyla ilgili e-mail gönderebilirsiniz. 

Kağıthane Hurdacı Fiyatları

Kağıthane Hurdacı
Kağıthane Hurdacı Fiyatları

Kağıthane hurdacı hizmetlerimiz kapsamında, ürünler için sabit bir fiyat belirlemiyoruz. Merkezimize getirilen her türlü atık için titizlikle belirlenen ölçüler kapsamında inceleme yaparak fiyatlandırmaya tâbi tutuyoruz. 

Borsa, arz-talep dengesi, pazar durumu, miktarı gibi durumlar, fiyatlandırma kriterlerinden bir kısmını oluşturur. Bunun yanında ürünün türü ve kalitesi de önemlidir. Örnek olarak alüminyum ve bakır farklı şekilde değerlendirilirken pirinç ve krom da farklı değerlendirilir. Çınar Hurda olarak elinizden çıkarmak istediğiniz hurdalara daima en yüksek fiyat tekliflerini sunduğumuzdan emin olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Geri Dönüştürülen Atıklar Nasıl Değerlendirilir?

Çöplerden ayrıştırılarak elde edilen hurdalar, fiziksel ve kimyasal dönüşümler geçirerek yeni bir madde veya ürün olarak çevreye kazandırılır.

Demir Hurdalar Nerede Kullanılır?

Dönüştürülerek yeniden kullanılabilir duruma getirilen demir atıklar, otomotiv sektöründe kullanılmak üzere çeşitli fabrikalara gönderilir.

Bakır Hurda Fiyatı Ne Kadar?

Bakır hurda fiyatları, hurdanın türü ve durumuna göre değişkenlik gösterecektir. Bunun yanı sıra, hurdacılık ve geri dönüşüm sektörlerinde arz ve talebe bağlı da güncel fiyatlar belirlenebilir. Tüm bu faktörlerin etkilediği bakır hurda fiyatlarını öğrenmek için sitemizdeki verileri takip edebilirsiniz.

Başa dön tuşu
WhatsApp Hattı Hemen Ara