Kablo Plastiği Hurda Fiyatı

Kablo plastiği hurda fiyatı, geri dönüşüm teşvikinin artmasının ardından sık sorgulanan konulardan olmuştur. Kablo plastiği, geri kazanım alanında pek akla gelmese de oldukça büyük getiriler sağlar. Hurda kablo plastiği kalıntılarının geri dönüştürülmesi, çevreye zarar vermeden atık yönetiminde önemli bir rol oynar. Ayrıca, geri dönüştürülmüş kablo plastiği malzemeleri, yeni ürünlerin imalatında kullanılabilir, böylece doğal kaynaklardan tasarruf edilir.

Hurda kablo, geri dönüşüm endüstrisi için önemli bir malzeme kaynağıdır ve dolayısıyla hurda kablo fiyatları da sektöre yön veren etkenlerdendir. Kablo hurdası genellikle iç teller ve dış kaplamalardan oluşur ve geri dönüştürülebilir bir malzeme kaynağıdır. Kablo hurdası, hurdacılar tarafından toplanarak geri kazanım tesislerine gönderilir. Burada dönüştürülerek yeni ürünlerin imalatında kullanılır. Kablo hurdasının hurdacılık sektöründeki yeri, geri dönüştürülebilir malzemeler arasında en önemli ve değerli malzemelerden biri olması nedeniyle önemlidir.

Soyulmuş Kablo Hurda Fiyatı

Soyulmuş kablo hurda, geri dönüştürülebilir ve değerli bir malzeme kaynağıdır. Kabloların izolasyon malzemesinin çıkarılmasıyla elde edilir ve içindeki metal miktarına ve kalitesine göre farklı fiyatlarla satılabilir. Soyulmuş hurda kablo alımı yapıldıktan sonra değerlendirildiği alanlardan bazıları şunlardır:

 • Endüstriyel üretimde ve elektronik ürünlerin imalatında
 • İnşaat gibi yapıların oluşum alanlarında
 • Elektrik kabloları, elektrik iletim hatlarında kullanılan yeni kabloların yapımında
 • Telekomünikasyon kabloları, internet ve telefon hatlarında kullanılan yeni kabloların yapımında
 • Arsalar gibi dış alanların korunması ve düzenlenmesinde

Soyulmuş hurda kablolar göze fiziki anlamda zayıf geldiğinden beklenti pek yüksek tutulmaz ancak doğru kaynaklar bulunduğunda ve doğru ellere teslim edildiklerinde hem alan hem de satan için oldukça mutluluk veren sonuçlar doğurur.

Hurda Kablo Kaç TL?

Hurda kablo plastiği
Hurda kablo plastiği fiyatı hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin!

Hurda kablo fiyatları, belirlenirken yetkili mercilerden ziyade doğal oluşumlar etkin olur. Hurda kablo fiyatı 2023 yılında da aşağıdaki kıstaslara bağlı değişecektir:

 • Piyasadaki talep ve arz dengesi
 • Kablo kalitesi
 • Kablo uzunluğu
 • Hurda çapı
 • Kablo rengi
 • Hurda tipi
 • Kablo içindeki metal miktarı

Çınar Hurda Firması olarak biz, müşterilerimize en iyi hurda kablo fiyatlarını sunabilmek ve doğal yaşamı daha iyi koruyabilmek adına iyileştirme ve araştırma çalışmalarımıza durmaksızın devam ederiz.

Hurda Kablo Fiyatları 2023

Hurda kablo fiyatları, piyasadaki talep ve arz dengesine göre değişiklik gösterebilir. Hurda piyasasındaki talep arttığında, hurda kablo fiyatları da artar. Benzer şekilde, talebin azalması durumunda, hurda kablo fiyatları da düşebilir. Bunun yanı sıra, kablo hurdasının içindeki metal miktarı da fiyatları etkileyen bir faktördür. Bakır kablo hurdası, daha yüksek bir fiyatla satılırken, alüminyum kablo hurdası daha düşük bir fiyatla satılabilir.

“Güncel hurda kablo fiyatları 2023 yılında ne kadar oldu?” diye merak ediyorsanız aşağıdaki kablo türleri için WhatsApp üzerinden bize ulaşabilirsiniz:

 • Karışık maddelerden oluşan kablo hurdalarının kilogramı
 • Hurda Antigron kablonun kilogramı
 • Hurda tek damar şeklindeki kalın yapılı iç tesisat kablolarının kilogramı
 • Yer altı enerji tesisatında kullanılan hurda kablonun kilogramı
 • Hurda farelerin yiyemedikleri sağlam yapılı kabloların kilogramı

Hurda kablo fiyatları kendi içlerinde oldukça geniş bir çeşitliliğe sahip olduğundan spesifik ürünler ve kablo plastiği hurda fiyatı için firmamızı arayarak net bilgi alabilirsiniz.

Hurda Alan Yerler

hurda kablo plastiği alan yerler
Elinizdeki hurda kablo plastiğini bize getirin!

Çınar Hurda olarak biz, müşterilerimizin hurda kablolarını en iyi şekilde değerlendirme konusunda destek veririz. İster bakır ister alüminyum ister de diğer türde hurda kablolar tarafımızca geri dönüştürülür. Alınan kablolar güncel hurda fiyatları baz alınarak ödemeler yapılır. Özellikle İstanbul Avrupa ve Anadolu yakalarında onlarca noktamızla ziyaretçilerimizi bekliyoruz. Hurda kablo alımı için İstanbul’un tüm ilçelerinden bize ulaşabilirsiniz.

Çınar Hurda ailesi olarak her konuda ücretsiz bilgilendirme hizmetimiz tüm müşterilerimiz için geçerlidir. Ayrıca hurda nakliyesi konusunda da değerli müşterilerimizi yalnız bırakmayıp yardımcı olduğumuz unutulmamalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Hurda Kablolar Nasıl Ayrıştırılır?

Ayrıştırma işlemi, özel makinalar kullanılarak gerçekleştirilir. Bu işlem sırasında kabloların metal parçaları ayrılır ve geri dönüştürülebilir hale getirilir.

Hurda Kablolar Nasıl Geri Dönüştürülür?

Hurda kablolar, geri dönüştürme tesislerinde özel işlemlerden geçirilerek metalleri geri kazanılır ve tekrar kullanılabilecek hale getirilir.

Hurda Kabloların Geri Dönüştürülmesi Ekonomik mi?

Hurda kabloların geri dönüştürülmesi, ekonomik açıdan oldukça faydalıdır. Bu işlem sayesinde, atık maliyetleri azaltılır ve geri kazanım sonrası metallerin yeniden kullanılması ile yeni kaynaklara ihtiyaç duyulmaz.

Başa dön tuşu
WhatsApp Hattı Hemen Ara