Hurda Bakır Fiyatları

Hurda bakır fiyatları, geri dönüşüm sektöründe hurda satışı yapmak isteyenler için yol gösterici bir kriterdir. Nitekim ödenecek fiyatların, satıcının beklentisini karşılaması çok önemlidir. Piyasayı takip eden, hurdaları ederi üzerinden fiyatlandıran güncel bir liste kazanç sağlamanıza yardımcı olacaktır. Çınar Hurda olarak, sizlere hurda bakır fiyatları konusunda destek sağlıyoruz.

Elinizdeki hurda bakırların özelliklerine göre tam olarak hak edilen tutarlar, tarafımızdan sizlere ödenir. Aynı zamanda adresinizden hurdalarınızı teslim alarak sizleri büyük bir sorundan da kurtarıyoruz. En iyi fiyat teklifleri için zaman kaybetmeden WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hurda Bakır Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

hurda bakır fiyatları
Hurda bakır fiyatları, belli kriterlere bağlı olarak değişir.

Bakır hurdalar, birçok sektörün faaliyetleri sonucunda ortaya çıkabilir. İnşaat, sanayi, enerji ve ulaşım gibi sektörlerde yoğun olarak kullanılan bakırlar, zamanla niteliğini kaybetmeye başlar. Hurda özelliği kazanmış bakırların kolaylıkla satılabilmesiyse çok önemlidir. Profesyonel yöntemler kullanan uzman ekibimiz aracılığıyla hurdalarınız değerinde alınarak anında ödeme yapılır. Bu noktada alacağınız hurda bakır fiyatları teklifi hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir.

Bizimle iletişime geçtikten ve gerekli bilgileri aktardıktan sonra ekiplerimiz harekete geçer. Adresinize en yakın olan personelimiz hızlı bir şekilde yanınıza gelir. Hurda durumu ve özelliklerine göre analiz işlemleri başlatılır. Bununla birlikte belirli faktörler, ödenmesi gereken tutarların belirlenmesini sağlar.

Hurda bakır fiyatları üzerinde etkili olan faktörler ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Pazar koşulları
  • Arz-talep dengesi
  • Hurda bakırların işlenebilirlik seviyesi
  • Teslim alınacak adres
  • Hurda bakır miktarı
  • Bakır hurdaların diğer materyallerle karışık olup olmadığı
  • Borsa verileri

Tüm bu faktörler göz önünde tutularak hurda bakır fiyatları için titiz bir hesaplama yapılmaktadır. Böylece herhangi bir şekilde zarara uğramadan ödeme almanız kolaylaşır.

Güncel Bakır Hurda Fiyatı

Soyma Bakır Fiyatı315,00 ₺/Kg
Hurda Lama Bakır Fiyatı310,00 ₺/Kg
Kırkambar Bakır Hurdası310,00 ₺/Kg
%98 Külçe Bakır299,00 ₺/Kg
TTR Kırma Bakır Hurdası310,00 ₺/Kg
Bakır Talaş Hurdası289,00 ₺/Kg
Bakır Hurda Fiyatı Listesi

Hurda bakır fiyatları üzerinde en önemli etkiye sahip olan faktör, borsa verileridir. Bu veriler, piyasadaki arz-talep dengesi doğrultusunda ortaya çıkar. Hurda miktarının artması ve ihtiyacın azalmasıyla borsa verilerinde düşüş olması normaldir. Fakat gereksinimin fazla olması durumunda alacağınız tutarlar yükselir.

Bakır hurdalarınız satın alınırken yapılacak analiz son derece önemlidir. Uzman ekiplerimiz en yüksek kârı elde etmeniz için hiçbir ayrıntıyı atlamaz. Beklentilerinizin karşılanması adına tüm işlemler hassasiyet içerisinde yürütülür. Analizin sonuçlanmasıyla beraber tarafınıza teklif yapılır.

Hurda Bakırın Kilosu Ne Kadar?

Hurda bakırın kilo fiyatı hakkında ücretsiz bir şekilde bilgilendirme yapmaktayız. Vereceğiniz bilgilere göre ortalama bir fiyat kolaylıkla söylenir. Hurda bakır fiyatları için net teklif almak için bilgilerin detaylandırılması gerekir. Aynı zamanda borsa verilerinde yaşanan değişimlere göre ne zaman iletişime geçtiğinizin önemi de büyüktür.

Dilerseniz WhatsApp hattımız üzerinden fotoğraf gönderebilirsiniz. Böylelikle hurdaların durumu daha kolay görülebilir. İnceleme sürecine hurda bakırların kilosu dahil edilmesiyle alacağınız tutarları öğrenebilirsiniz. 7 gün 24 saat aralıksız olarak bilgilendirilme hakkınızı kullanabilirsiniz. Siz de sitemiz üzerinden hurda bakır fiyatları listesi ile hurda ederi üzerinden alacağınız ödemelerden yararlanmak için vakit kaybetmeden irtibata geçin!

Soyulmuş Bakır Fiyatı

bakır hurda fiyatları
Soyulmuş hurda bakır, kablolardan elde edilir.

Soyulmuş bakır, sinyal ve elektrik iletim hatlarının önemli türlerinden biridir. Bu bakır türü; iletken ve yalıtkan bölümlerin birbirinden ayrıştırılmasıyla oluşur. Soyulmuş hurda bakır fiyatları standart hurdalara göre farklıdır. Ek işlem gerektirmemesi alacağınız ücretleri arttırır.

Bununla birlikte bakırın soyulma işlemi endüstriyel makineler aracılığıyla yapılır. Kabloların içindeki bakırların alınması ve soyulmuş hale getirilmesi için tercih edilen diğer yöntemlerden olan yakma işlemi ise tavsiye edilmemektedir. Yakma işlemi, bakıra zarar vereceğinden hurda kalitesini bozmaktadır. Soyulmuş hurdalarla daha fazla para alabilmek için bakırın canlılığını ve parlaklığını koruması gerekir.

Soyma Bakırın Kilosu Ne Kadar?

Soyma hurda bakır fiyatları için daha önce satış yaptıysanız, ilerleyen süreçte aynı oranda ödeme alamama ihtimaliniz olduğunu unutmamalısınız. Günlük olarak ve hatta anlık olarak borsada yaşanabilecek düşüş veya yükselişler çerçevesinde farklılıklar olabilir. Bununla beraber fiyatlarımızı sürekli güncel tutarak en iyi sonucu almanız adına çalışmaktayız.

Soyma bakır veya diğer bakır hurdalarınız için kaliteli, güvenilir ve hızlı uygulamalarımızdan istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Yerinde hizmetlerimiz sayesinde hurda bakır fiyatları için ederinde ödeme yapılmaktadır. Ayrıca ödeme yöntemi konusunda da seçimi size bırakmaktayız. İsterseniz satış esnasında nakit olarak isterseniz de havale benzeri yöntemlerle rahatça ödeme alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bir Kilo Bakır Kaç Para Yapar?

Bakır hurdaların kilo fiyatı çeşidine göre değişir. Hurda türünün tespit edilmesiyle birlikte net bir fiyat verilebilir. En yüksek hurda bakır fiyatı teklifi için hurdakablofiyat.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kablodan Ne Kadar Bakır Çıkar?

Kablo içerisinden %30 ila %75 arasında bakır çıkabilir. Bakır miktarını, kablo türü doğrudan belirler. Ortalama olarak kablo miktarının yarısı kadar bakıra ulaşmak mümkün olur.

Hurda Bakır Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Hurda bakır fiyatları, güncel borsa verilerine göre belirlenir. Arz-talep oranı, hurda miktarı ve soyulmuş bakır olması gibi etkenler hurda fiyatlarına son halini verir.

Başa dön tuşu
WhatsApp Hattı Hemen Ara