Büyükçekmece Hurdacı 

Çınar hurda firması olarak müşterilerimize kaliteli ve güvenilir geri dönüşüm hizmeti sunuyoruz. İstanbul’un birçok bölgesinde olduğu gibi Büyükçekmece ilçesinde de profesyonel ekibimizle, müşterilerimize geniş bir hizmet yelpazesi oluşturuyoruz. Büyükçekmece hurdacı hizmetimiz sayesinde atık hurdaların geri dönüşümünü gerçekleştirerek çevreyi koruduğumuz gibi gelir elde etmenize olanak tanıyoruz.  

Büyükçekmece Hurdacı Hizmetleri 

Büyükçekmece hurdacı hizmetleri, sadece hurda alım sürecine katkı sağlamaz. Aynı zamanda atıkların geri dönüştürülerek doğanın korunması ve enerji tasarrufu sağlaması için de rol oynar. Örneğin, metallerin üretimi zahmetli ve maliyetlidir. Bu yüzden üretmek yerine geri dönüşümünün sağlanması daha kârlıdır. 

Geleceğimizi korumak adına önemli çabalar gösteren firmamız, sürdürülebilir çevre bilinci oluşturmak ister. Çünkü kullanılmayan hurda malzemeler, doğaya büyük zarar verir. Geri dönüştürülen atıl ürünler sayesinde gelecekte daha güzel bir dünya inşa edilebilir.

Uzun yıllardır sektörde yer alan firmamız, elinizde bulunan hurdaların satışı hakkında ücretsiz bir şekilde bilgi almanızı sağlar. Aynı zamanda güvenilir ödeme yöntemleri ile müşterilerimizin sorun yaşamaması için gerekli hizmeti sunar.

Büyükçekmece Hurdacı Hangi Tür Hurdaları Alır?

Büyükçekmece hurdacı
Büyükçekmece Hurdacı Hangi Tür Hurdaları Alır?

Çınar Hurdacı, birçok hurda çeşidinin alım-satım işlemini yaptığı için sektörde ön plana çıkan firmalar arasındadır. Büyükçekmece hurdacı hizmeti kapsamında elinizde bulunan ve geri dönüşümü yapılması istenen atık malzemeleri hızlı ulaşım imkanları ile kapınızdan alıyoruz. Ek gelir elde etmek isteyen müşterilerimizden satın aldığımız hurda türlerinden bazıları şunlardır: 

 • Sarı hurda 
 • Bakır 
 • Alüminyum 
 • Kablo  
 • Kurşun 
 • Çelik 
 • Plastik 

Sürdürülebilir bir gelecek için atık hurdaların önemli bir kısmı geri dönüştürülerek yeniden değerlendirilen ham maddeler haline getirilir. Hurdaların içinde bulunan, bakır, kurşun, plastik, çelik gibi maddeler ayrıştırılarak işlemden geçirilir ve yine ham madde olarak kullanılır. Elinizde bulunan atıklardan kazanç elde etmek isterseniz firmamız arayarak türünü ve miktarını belirtebilir ve ön fiyat bilgisi alabilirsiniz. 

Büyükçekmece Hurdacı Hizmet Bölgeleri

Büyükçekmece hurdacı
Büyükçekmece Hurdacı Hizmet Bölgeleri

Çınar Hurda, çok kapsamlı bir firma olup İstanbul’un birçok bölgesinde hizmet verir. Büyükçekmece hurdacı hizmetimiz kapsamında güvenli ve hızlı hurda alım-satım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Büyükçekmece ilçesinin birçok yerinde bulunan firmamızın hizmet verdiği mahalleleri aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz.  

  19 Mayıs Hurdacı    Yenimahalle Hurdacı    Türkoba Hurdacı    Pınartepe Hurdacı  
  Ahmediye Hurdacı    Ulus Hurdacı    Sinanoba Hurdacı    Karaağaç Hurdacı  
  Alkent 2000 Hurdacı  Murat Çesme    Hurdacı    Kamiloba Hurdacı    Hürriyet Hurdacı  
  Mimarsinan Hurdacı    Güzelce Hurdacı    Fatih Hurdacı    Çakmaklı Hurdacı  
  Mimaroba Hurdacı    Ekinoba Hurdacı    Dizdariye Hurdacı    Atatürk Hurdacı  
  Kumburgaz Hurdacı    Cumhuriyet Hurdacı    Celaliye Hurdacı    Bahçelievler Hurdacı  

Büyükçekmece Hurdacı Fiyatları 

Büyükçekmece hurdacı fiyatlarını etkileyen birçok farklı faktör vardır. Piyasanın sürekli değişimi ile birlikte firmamız, hurda fiyatlarını güncellemeye devam ediyor. Temel olarak Londra Metal Borsası’nın etkili olduğu hurda fiyatlarının değişim sebepleri şunlardır:

 • Ürünün kalitesi 
 • Alınacak hurdanın miktarı 
 • Kullanılmışlık derecesi ve işlenmiş ürün olması 
 • Hurdanın ham madesi 

Bu faktörlerin yanı sıra piyasa değişimi ve arz talep dengesi de fiyatların artmasını veya azalmasını etkileyen diğer sebepler arasındadır. Ayrıca müşterilerimizin talepleri ile fiyat artışları doğru orantılı olarak ilerler. Çok bulunan atık hurda çeşitlerinin fiyatları daha düşükken nadir bulunan ürünler yüksek ücretlerle alınır. Bu durumları göz önüne alarak hurdaları adil fiyatlarla satın almak ve müşteri memnuniyeti sağlamak, temel prensibimizdir. 

Büyükçekmece Hurdacı İletişim

Çınar Hurda sitemizde yer alan bilgiler, Büyükçekmece hurdacı profesyonel ekibine, müşterilerimizin 7/24 ulaşabilmelerini, herhangi bir sorun sırasında iletişim kurmalarını sağlar. Bizlerle iletişime geçmek isterseniz, 0 534 962 01 06 telefon numarasını arayabilirsiniz. 

WhatsApp hattımız üzerinden, satmak istediğiniz hurdaların fotoğrafını gönderebilir,  türü, miktarı ve kalitesini belirttiğinizde fiyat bilgisi alabilirsiniz. Diğer yandan Çınar Hurda resmi internet sitemizde bulunan sosyal medya uygulamalarımızdan YouTube hesabımızı takip edebilir, hurda bilgisi veren videolarımızı izleyebilirsiniz.  

İnstagram hesabımız olan hurdakablofiyati18 adresimiz üzerinden, ekip arkadaşlarımızdan bilgi almanız mümkündür. Büyükçekmece hurdacı hizmeti almak isteyen müşterilerimiz info@hurdakablofiyat.com adresine mail atarak hurda alım-satım ve geri dönüşüm işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilir. 

Sıkça Sorulan Sorular  

Hurdaların Geri Dönüşüm Süreci Nasıldır?

Atık hurdaların geri dönüşümü, doğal kaynakları ve çevreyi korumak için yapılır. Geri dönüşüm süreci genel olarak dört işlemden geçer. Hurdaların birbirinden ayrıştırılması, ürünlerin işlenmesi, pazarlanma süreci ve son olarak satışa sunulmasıdır. Bu işlemlerden geçen atık hurdaların geri dönüşümü sürdürülebilir çevre için önemlidir.

Neden Büyükçekmece Hurdacısı Tercih Edilir?

Kaliteli bir hizmet sunarak müşterilerimizin aklında herhangi bir soru işareti kalmamasını sağlıyoruz. Büyükçekmece bölgesinde bulunan müşterilerimizin güvenli bir şekilde ek gelir elde etmelerine olanak tanıyoruz. Hızlı ve kaliteli hurda alım seçeneklerimiz ile geniş bir hizmet yelpazesi sunmaya devam ediyoruz.

En Pahalı Hurda Çeşidi Hangisidir?

Artış gösteren döviz kurundan sonra hurda fiyatlarında da yükseliş söz konusudur. Piyasa durumu ve döviz kuru sürekli değiştiği için fiyat listesi güncellenmektedir. Genel olarak baktığımızda kilogram başına en yüksek ücreti hurda tek damar kalın iç tesisat kablosuna veriyoruz.

Başa dön tuşu
WhatsApp Hattı Hemen Ara