Bahçelievler Hurdacı 

Bahçelievler hurdacı hizmetlerini, Çınar Hurda Kablo olarak kesintisiz bir şekilde yürütüyoruz. Tüm kablo hurda çeşitlerinde sizlere en üst düzey desteği sağlamaktayız. Bakır, plastik, sarı kablo gibi pek çok hurda çeşitlerinde firmamız, müşterilerimize profesyonel ve kurumsal bir hizmet verir. Müşterilerimize sağladığımız avantajlar ve fırsatlar, Türkiye’nin önde gelen hurda firmalarından biri olmamızdaki en büyük etkenlerdendir.

Bahçelievler kablo hurda alımı hizmetimiz, çevre duyarlılığı olan işletmelerin ve bireylerin tercih ettiği bir hizmet olarak da değerlendirilebilir. Atıkların doğru bir şekilde yönetimi, çevremiz için son derece önemlidir. Bu nedenle, hurda işi ile uğraşan ve alım satımını yapan kimselerin, sürdürülebilir bir gelecek için doğru adımlar atması gerekir. Bu adımların en önemlilerinden biri de doğru bir şekilde hurda yönetimidir.

Bahçelievler Kablo Hurda Alımı 

Bahçelievler hurdacı
Bahçelievler hurdacı her çeşit hurda kablolarınızda uzman ekiplerimiz siz değerli müşterilerimize en güncel fiyat ve hızlı ulaşım sağlıyoruz.

Bahçelievler kablo hurda alımı hizmeti, Bahçelievler ve çevresindeki işletmelerin ya da bireysel müşterilerin kullanmadığı kablo hurdasını satın alarak geri dönüşüme kazandırması ile gerçekleşir. Yüksek miktarda atık oluşan fabrikalar, inşaat şirketleri, otomotiv sektörü ve daha birçok alanda kullanılan kablo hurdayı, bizler doğru bir şekilde işleyerek yeniden kullanılabilir hale getirebiliyoruz.

Firmamız, sadece hurda almakla kalmayıp aynı zamanda taşıma ve geri dönüşüm işlemlerini de gerçekleştiriyor. Hem işletmelerin hem de çevrenin yararına olan bu hizmetimiz sayesinde, atıkları doğru bir şekilde işleyerek çevre kirliliğini önlemeyi hedefliyoruz. 

Hurda alımında müşteri memnuniyetine önem vererek profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Atık yönetiminde uzman olan ekiplerimiz ve çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilen hurda alım işlemi son derece hızlı ve kolay bir şekilde tamamlanıyor. Ayrıca, işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda özel fiyatlandırma da sunuyoruz. Bireysel müşterilerimize de en avantajlı fiyat aralıklarında hurda alım ve satımı gerçekleştiriyoruz.

Bahçelievler Kablo Hurda Çeşitleri 

Bahçelievler kablo hurda çeşitleri, eski ve kullanılmayan kablo ve tel parçalarını ifade eder. Bu hurda çeşitleri, elektrik, telekomünikasyon, iletişim ve enerji sektörleri gibi birçok sektörde kullanılan kablo ve tellerin atık malzemeleridir. Çeşitleri ise aşağıdaki gibidir:

  • Bakır kablo 
  • Alüminyum kablo hurdası 
  • Sarı kablo hurdası
  • Fiber optik kablo 
  • Plastik kaplı kablo hurdası 

En yaygın olarak kullanılan hurda kablo türü bakırdır. Elektrik tesisatları, telekomünikasyon hatları ve çeşitli diğer endüstriyel uygulamalar gibi birçok sektörde kullanılır. Alüminyum kablo hurdası, elektrik hatları, tramvaylar ve trenler gibi büyük endüstriyel uygulamalarda kullanılır. 

Tel hurdası, daha ince ve hafif bir hurda kablo çeşididir. Elektrik tesislerinde, tel örgülerde ve iletişim hatlarında kullanılır. Fiber optik kablo hurdası, iletişim hatlarında tercih edilir. Bu kablo çeşidi, büyük hızlarda veri transferi için idealdir. Plastik kaplama, bazı kablo çeşitlerinde kullanılır ve bu durumda hurda, metal parçalarını plastik kaplamalardan ayırmak için özel işlemlere tabi tutulur.

Bahçelievler Hurdacı Bakır Kablo Hurda Alımı 

Bahçelievler hurdacı
Bahçelievler hurdacı soyma bakır hurdalarınızı güncel fiyat listemizle alım yapıyoruz.

Birçok işletmenin de bulunduğu bir bölge olarak Bahçelievler hurdacı hizmetine oldukça ihtiyaç duyulmaktadır. Bizler de sizlere, bu ihtiyacı karşılamak için hizmet veriyoruz. Bahçelievler’de bulunan hurda bakır kablo alımı yapan işletmelerden ya da müşterilerimizden hurda bakır kablolar, alanlarımızda özel ekipmanlarla sökülerek toplanmaktadır.

Bakır kablo hurdası, elektrik kablolarının sökülmesiyle ortaya çıkan metal hurdalar arasında en değerli olanıdır. Bu hurdaların doğru bir şekilde toplanması ve geri dönüşüme kazandırılması hem çevre dostu bir yaklaşım olması hem de ekonomik kazanç sağladığı için tercih edilir.

Bahçelievler Hurdacı Plastik Kablo Hurda Alımı 

Plastik kablo hurdası, elektromekanik alanlarda sıklıkla kullanılan bir çeşit atıktır. Günümüzde bu atığın doğru bir şekilde değerlendirilmesi işletmelerin maliyetlerinin düşürülmesi açısından büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle, plastik kablo hurda alımı yapan firmamızın faaliyetleri, atıkların çevreye zarar vermeden ve geri dönüşüm yolu ile yeniden kullanılması açısından oldukça önemlidir.

Plastik kablo hurda alımı yapan ve profesyonel bir hizmet veren firmamız, kullanılmış kabloları değerlendirir ve bu malzemelerin geri dönüşümü için en uygun yöntemleri belirler. Bu malzemeler genellikle işleme tesislerimizde preslenerek küçük parçalara ayrılır. Daha sonra uygun bir şekilde geri dönüştürülürler. Geri dönüşüm yoluyla elde edilen plastik malzemeler, çeşitli endüstriyel ve ticari faaliyetlerde kullanılmaktadır.

Bahçelievler Hurdacı Sarı Kablo Hurda Alımı 

Sarı kablo hurda alımı diğer metal hurdalar arasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Bahçelievler hurdacı firması olarak bizler, sarı kabloların hurda toplama ve geri dönüşüm işlemlerini yapıyoruz. Sarı kablolardaki bakır tellerin geri dönüştürülmesi de firmamızın yaptığı işlemler arasında yer almaktadır. 

Bu kablolardan geri dönüştürdüğümüz bakır teller, yeniden kullanılabilir ve yeni kabloların üretiminde avantaj sağlar. Sarı kablo hurda satışı yapmak isteyenler, bu alanda uzman olan hurdacılık firmamızla iletişime geçebilirler. 

İstanbul Bahçelievler Hurdacı Firmaları 

Bahçelievler hurdacı
Bahçelievler hurdacı her çeşit hurda kablolarınızda uzman ekiplerimiz siz değerli müşterilerimize en güncel fiyat ve hızlı ulaşım sağlıyoruz.

Bahçelievler hurdacı firmaları, hurda alımı konusunda uzmanlaşmış firmalardır. Hurda alımı sırasında müşterilerine özellikle ağırlık, hacim ve tür gibi konularda fiyat teklifinde bulunarak müşterilerinin haklarını koruyan firmaları tercih etmek önemlidir. Hurda alımını gerçekleştirdikten sonra ise atıkları geri dönüşüme kazandıran bu firmalar, çevre dostu bir anlayışla hareket etmektedirler.

Bahçelievler hurdacı firmaları, sadece hurda alımı yapmamakta, aynı zamanda kullanılmış eşyaları da değerlendirmektedirler. Bu kullanılmış eşyalar, hala kullanılabilir durumda ise tamir edilerek yeniden satışa sunulur, kullanılmaz durumda olanlar ise değerlendirilir, parçaları çıkarılır ve yeniden kullanılabilecek hale getirilir. 

Bahçelievler hurdacı firmaları, müşteri memnuniyetine büyük önem verirler. Hurda alımı yapmadan önce müşterileri ile doğru iletişim kurarak hizmetleri hakkında detaylı bilgi verirler. Ayrıca alacakları hurdaların türüne göre gerekli araç ve personel temini konusunda da müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilmektedirler.

Bahçelievler Hurdacı Hizmet Bölgeleri

Kablo hurdası, geri dönüşümünden elde edilen malzemelerin yeniden kullanılması için oldukça değerlidir. Kablo hurdası, üretim maliyetlerini düşürmeye yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda doğal kaynakların tüketimini azaltmaya yardımcı olur. Bu amaç ile çıktığımız yolda, hurdacı firmamızın hizmet verdiği bölgeler çok çeşitlidir. Aşağıda hizmet bölgelerimiz tablo halinde verilmiştir.

Bahçelievler Mah.Kocasinan Merkez Mah.
Cumhuriyet Mah.Siyavuşpaşa Mah.
Çobançeşme Mah.Soğanlı Mah.
Fevzi Çakmak Mah.Şirinevler Mah.
Hürriyet Mah. Zafer Mah.Yenibosna Merkez Mah.

Yukarıdaki tabloda gösterilen Bahçelievler ilçesinin semtlerindeki müşterilerimiz irtibat numaralarımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilir ve fiyat bilgisi dahil merak edilen tüm sorularını sorabilirler.

Bahçelievler Kablo Hurda Fiyatları 

Firmamızın hurda fiyatları, birçok faktöre göre değişiklik gösterir. Bu faktörler arasında malzeme kalitesi, piyasa talebi ve arzı, ekonomik koşullar, uluslararası ticaret politikaları ve diğer faktörler yer alır.

Hurda fiyatları, malzemelere göre geniş bir skalada sunulur. Bunun nedeni, daha kaliteli malzemelerde geri dönüşüm işlemi için daha az enerji ve işçilik harcanması gerekliliğidir. Ayrıca, piyasa talebi ve arzı da hurda fiyatlarını etkiler. Yüksek talep ve düşük arz durumunda hurda fiyatları artabilirken, düşük talep ve yüksek arz durumunda fiyatlar düşebilir.

Sıkça Sorulan Sorular 

Bahçelievler Hurdacı Telefon Numarası Nedir? 

WhatsApp ve telefon iletişim numaramız: +90 534 962 01 06’dır.

Hurda Fiyatları Ne Kadardır?

Hurda fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterir. Kaliteli malzeme, piyasa talebi ve arzı, ekonomik koşullar gibi faktörler hurda fiyatlarını etkiler.

Bakır Hurdaların Çeşitleri Nelerdir? 

Bakır hurdalar; soyulmuş bakır, lama bakır kalıntısı, ttr kırma, antkron kırma, kırkambar karışık kırma, dövme çelik, kırkambar bakır, ara iş sarı, çubuk talaşı, kırkambar sarı, radyatör bakır gibi çeşitlere sahiptir.

Başa dön tuşu
WhatsApp Hattı Hemen Ara