Soyulmamış Hurda Kablo Fiyatı

Soyulmamış hurda kablo fiyatı, hurda alım-satım işlemi yapan kişiler tarafından sıklıkla merak edilen bir konudur. Hurdacılık sektöründe soyulmamış hurda kablolar, en çok tercih edilenler arasındadır. Geri dönüşümde büyük bir öneme sahiptir. Bu kablolar, birçok farklı alanda kullanılabilir. Geri dönüştürülmesi doğaya ve ülke ekonomisine katkı sağlaması anlamına gelir.

Elinizde bulunan soyulmamış hurda kablolar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çınar Hurda firmamızla iletişime geçtiğiniz takdirde aşağıdaki faktörlere göre soyulmamış hurda kablo fiyatı belirleriz:

 • İlk olarak soyulmamış hurda kabloların geri dönüşüm için durumu belirlenir.
 • Hassas kantarlar kullanılarak hurda kabloların kilogramı ölçülür.
 • Neredeyse her gün değişen güncel hurda kabloların fiyatına bakılır.

Yukarıdaki faktörlere dikkat edildiğinde doğru fiyatlar ortaya çıkar. Dilerseniz, soyulmamış hurda kabloların satışını yapmadan önce bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çünkü Çınar Hurda firmamızda çalışan uzmanlarımız, her gün güncel fiyatları takip eder. Böylece satış yapacağınız günlere göre alacağınız parayla alakalı genel bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda WhatsApp hattımıza fotoğrafları atarak ön fiyat bilgisi almanız mümkündür.

Soyulmamış Hurda Kablo Alan Yerler

Elinizde soyulmamış hurda kablo varsa güvenilir bir firmayla çalışmak çok önemlidir. Çınar Hurda olarak sizin için kaliteli ve güvenilir hurdacılık hizmeti sunuyoruz. Bizimle çalıştığınız zaman aşağıdaki avantajlara sahip olacaksınız:

 • Profesyonel biçimde hurda fiyatlarını belirlediğimiz için doğru ücretler alabilirsiniz.
 • Verdiğiniz hurdalar, geri dönüşüm merkezine ihtiyaca uygun olarak gönderilir.
 • Hurdaları almak için adresinize geldiğimiz için çok fazla vakit kaybetmezsiniz.

Profesyonel ekibimiz soyulmamış hurda kablolar için en kısa sürede adresinize ulaşır. Burada gerekli çalışmalar yapıldıktan sonra ücret hemen size ödenir. Ardından verdiğiniz hurdalar, firmamıza teslim edilir ve burada ayrıştırma işlemleri yapılır. Sonrasında ihtiyaç doğrultusunda geri dönüşüm firmasına hurdalar gönderilir.

Soyulmamış Hurda Kablo Alım-Satım

soyulmamış hurda kablo fiyatı

Genel olarak hurda alım-satım işlemleri, ek gelir kazanmak açısından önemlidir. Özellikle inşaat, otomotiv sektöründe çok fazla hurda ortaya çıkar. Bunları satarak yüksek meblağlarla kazanç elde edebilirsiniz. Aynı zamanda evinizde bulunan birçok eski beyaz eşya içerisinde hurdalar bulunur. Bu nedenle kullanmadığınız, eskiyen buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinelerini satabilirsiniz.

Soyulmamış hurda kablolar, genel olarak inşaat sektöründe çok fazla bulunur. Ayrıca evinizde de kullanmadığınız hurda kablolar olabilir. Böyle durumlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yüksek soyulmamış hurda kablo fiyatı ile satış yapabilirsiniz. Bu sayede çok daha fazla kar etme şansınız olacaktır.

Soyulmamış hurda kabloları, bize sattığınız zaman kısa sürede adresinize geliriz. Burada gerekli işlemleri yaparak hurdaları satın alırız. Ardından firmamıza götürerek gerekli ayrıştırma işlemlerini gerçekleştiririz. Çünkü hurda kabloların içerisinde bakır malzemeler bulunur ve bunlar oldukça değerli metal hurdalardır. Böylece ortaya soyulmuş hurda kablolar çıkar, içindeki bakır ve kablo farklı alanlarda depolanır. Geri dönüşüm firmasının ihtiyacına bağlı olarak hurdalar, gönderilir.

Soyulmamış Hurda Kablo Kaç TL?

Alım-satım işlemleri esnasında soyulmamış hurda kablo fiyatı oldukça merak edilen konulardan biridir. Hurda kabloların satış fiyatları konusunda net bir cevap vermek, maalesef mümkün değildir. Bunun nedeni, hurdalara biçilen fiyatların belirli zamanlarda güncellenmesinden kaynaklıdır. Aşağıdaki listede neden hurda fiyatlarının güncellendiğini görebilirsiniz:

 • Ülkemizde yaşanan benzin fiyatları gibi yerel sebepler
 • Hurdaların genel stok durumu
 • Her gün değişen döviz kurları
 • Metal hurdalarda değişen arz-talep dengesi
 • Genel olarak değişen ithalat maliyeti

Yukarıdaki sebeplere göre değişen hurda fiyatlarından dolayı her zaman aynı ücreti alamazsınız. Bu nedenle bazı zamanlarda daha fazla kar etmeniz mümkündür. Ne zaman yüksek fiyatlarla satabileceğinizi öğrenmek için önceden hurda fiyatlarıyla alakalı araştırma yapmalısınız. Çınar Hurda olarak size doğru fiyatları verebilmek için her gün güncel fiyatları takip ediyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Soyulmamış Hurda Kablo Kilosu Ne Kadar?

Kilogram başına soyulmamış hurdalar için belirli bir fiyat vermek mümkün değildir. Bunun nedeni, her gün değişen hurda fiyatlarından kaynaklanır. Çınar Hurda firmamızda çalışan uzman ekip arkadaşlarımız, hurdaların fiyatlarını düzenli olarak takip eder ve size doğru bir fiyat biçer.

Soyulmamış Hurda için Nasıl İletişim Kurabilirim?

Sitemizde bulunan “İletişim” sekmesinden bize ulaşmanız mümkündür. Dilerseniz önceden WhatsApp hattımıza fotoğraf atarak ön fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Soyulmamış Hurda Kablolar Nerede Kullanılır?

Geri dönüştürüldüğü takdirde bu hurdalar, otomotiv ve inşaat gibi sektörlerde kullanılabilir.

Başa dön tuşu
WhatsApp Hattı Hemen Ara