Sultanbeyli Hurdacı 

Sultanbeyli, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan ve gelişmekte olan bir ilçedir. Nüfusu her gün artan semtler içerisinde hurdacılık faaliyetleri de oldukça yaygındır. Sultanbeyli hurdacı ekibi olarak bu ilçede hizmet veren firmamız, atık malzemelerin alım-satımı, geri dönüşümü ve işlenerek tekrar kullanılması gibi faaliyetleri gerçekleştirir. Bunlara ek olarak çalışmalarımız, çevreye duyarlılık ve ekonomiye katkı bağlamında da önemli bir rol üstlenmektedir. 

Sultanbeyli Hurdacı Firmaları 

Sultanbeyli hurdacı
Sultanbeyli hurdacı firması olarak her çeşit hurdanızı ederinden alıyoruz.

Sultanbeyli hurdacı firmaları, atık malzemeleri toplayarak ülkemizin kaynak kullanımına katkı sağlamaktadır. İşletmeler, âtıl metalleri türüne göre farklı fiyatlar belirleyerek müşterilerine hizmet vermektedir. Hurda türleri arasında;

  • Demir, 
  • Bakır, 
  • Alüminyum, 
  • Kablo plastiği gibi birçok atık malzeme yer almaktadır.

Hurdalar, çeşitli işlemlerden geçirilerek yeniden üretime kazandırılır ve yeni ürünlerin yapımında kullanılır. hurdacı firmalarının en önemli görevleri arasında geri dönüşüm malzemelerinin uygun ve doğru şekilde toplanması, işlenmesi ve geri kazandırılması bulunur. 

Geri dönüşecek malzemeler doğru şekilde işlenmezse çevreye zarar verebilir. Bu nedenle atık ürünlerin sorunsuz halde alınması ve tesislere ulaştırılması çok önemlidir.

Sultanbeyli hurdacı firmaları hem bireysel hem de ticari müşterilere hizmet vermektedir. Fabrikalar, inşaat şirketleri, atölyeler, okullar, hastaneler ve daha birçok kuruluş, hurdalarını bu şirketlere vererek doğaya karşı duyarlı davranmaktadır.

Sultanbeyli Hurdacı Hizmet Bölgeleri

Sultanbeyli hurdacı
Sultanbeyli hurdacı hizmet bölgelerimiz olarak güncel fiyat ile alım yapıyoruz.

Sultanbeyli hurdacı hizmet bölgesinde geri dönüştürülebilen; metal, kablo, kablo plastiği gibi malzemeler alınır. Toplanan değerli atıklar, hurdacı işletmeleri tarafından geri dönüşüm tesislerine gönderilerek tekrar değerlendirilmektedir. Böylelikle hem çevre kirliliğinin önüne geçilerek doğayı koruma amacı güdülür hem de atık malzemelerin ekonomiye kazandırılması hedeflenir.

Firmamızın en faydalı özelliklerinden biri, geniş bir alanda kurulu olan bölgede hizmet vermesidir. Bu nedenle, ilçe sakinleri ve çevre semtlerde yaşayan vatandaşlar çok rahat bir şekilde bize ulaşabilir. Merkezi konumumuz sayesinde atık malzemelerin geri dönüşüm işlemleri de daha hızlı gerçekleşir. 

Aşağıdaki tabloda Sultanbeyli için hizmet bölgelerimizi yakından görebilirsiniz.

HamidiyeFatih
HasanpaşaBattalgazi
Necip FazılAkşemsettin
OrhangaziAhmet Yesevi
Adil, Turgut ReisAbdurrahmangazi
Yavuz SelimMecidiye
Mimar SinanMehmet Akif

Firmamız hurda hizmetlerinde malzemelerin toplanmasında ve taşınmasında modern araçlar kullanır. Bu sayede hem atık malzemelerin hijyenik bir şekilde taşınması sağlanmakta hem de çevreye zararlı hiçbir madde ortaya çıkmamaktadır. 

Sultanbeyli Hurdacı Fiyatları

Sultanbeyli hurdacı
Sultanbeyli hurdacı fiyatları firması olarak bizi aramadan hurdalarınızı satmayınız.

Sultanbeyli hurdacı fiyatları, İstanbul’da bulunan birçok firma gibi atıkların türüne, miktarına ve borsa verilerine göre değişmektedir. Şirketimiz, hurdaları satın alırken titiz bir hesaplamayla fiyat belirlemekte ve piyasadaki güncel oranları takip etmektedir.

Özellikle demir ve bakır gibi değerli hurdaların fiyatları, piyasada olan talep ve arz durumuna göre sürekli olarak değişmektedir. Bu nedenle bizler de sık sık ücret güncellemesi yapıyoruz.

Elektronik atıklar, demir, bakır ve alüminyum benzeri kıymetli olanlar, diğerlerine göre daha yüksek fiyatlara satılabilir. Doğal olarak kâğıt ve plastik çeşitlerinin fiyatları daha düşük seyredebilir. Genel olarak Sultanbeyli’de hurdacı olarak görev icra eden bizler, ederinde ödeme politikalarımız ve hızlı hizmet anlayışımızla müşterilerin beklentilerini karşılamaktayız. WhatsApp üzerinden fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular

Sultanbeyli Hurdacı Ne İş Yapar?

Sultanbeyli hurdacı, İstanbul'un Sultanbeyli ilçesinde geniş hizmet ağı ile profesyonel ve kurumsal bir hizmet veren bir geri dönüşüm firmasıdır. Bunların alım satımı, geri dönüşüm ve muhafaza alanı hizmetleri verir.

Sultanbeyli Hurdacıda Hangi Türler Kabul Edilir?

Bakır, alüminyum, demir, çelik, pirinç, plastik, kablo, çinko ve kurşun gibi birçok farklı türde hurda kabul edilir.

Sultanbeyli Hurda Fiyatları Ne Kadar?

Hurda fiyatları, malzemelerin türüne, miktarına ve borsa değerlerine göre değişmektedir. Sultanbeyli Hurda, güncel fiyatlarını hassasiyetle hesaplayarak adil bir değerlendirme yapmaktadır.

Başa dön tuşu
WhatsApp Hattı Hemen Ara