Ümraniye Hurdacı

Hurda, onarılamayacak derecede bozulan ve elden çıkarılması gereken eşyalara verilen genel bir isimdir. Ümraniye hurdacı, elden çıkardığınız metal aksamları ve metal atıkları geri dönüşüme kazandırmak amacıyla bünyesinde toplar. Böylelikle artık kullanılamayan bu atıklar, farklı üretimlerin bir parçası olmak üzere hurda alanında bulundurulur. 

Ümraniye Hurda Firmaları

İstanbul ve çevresinde, artık kullanamadığınız metal atıkları verebileceğiniz birçok hurda firması yer alır. Bu firmalar, çalışmış oldukları hurda çeşidine göre birbirinden ayrılabilir. Buna göre;

 • Demir madeni hurdası,
 • Krom madeni hurdası,
 • Alüminyum madeni hurdası,
 • Bakır madeni hurdası,
 • Pirinç hurdası olmak üzere pek çok farklı hurda sektörü bulunur. 

Ümraniye hurdacısı, İstanbul’da hurda dönüşümünün yapıldığı en aktif merkezlerden biri. Burada yer alan işletmelerin en başında firmamız, Çınar Hurda geliyor. Biz, Çınar Hurda firması olarak çevre dostu ve iş ahlakına uygun bir şekilde, öncü hurda şirketleri arasında yer almaya devam ediyoruz. Sektördeki yenilikleri takip etmeye çalışırken, gelişim ilkesi temelinde hurda alımını titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Firmamızın en önem verdiği kısım da metallerin ve diğer ham maddelerin, doğru bir şekilde geri dönüştürülmesidir. Böylelikle doğaya zarar vermeden, ülke ekonomisine katkı sağlayabileceğimiz faydalı işler yapabileceğimize inanıyoruz.  

Ümraniye Hurdacı Hangi Hurda Türlerini Alır?

Ümraniye hurdacı
Ümraniye hurdacı her çeşit kablo ve bakır hurdalarınız ederinden alıyoruz.

Ümraniye’de yer alan hurda şirketleri, çalıştıkları alana göre çeşitli ham madde türlerini kabul eder. Demir, krom, alüminyum gibi maddeler, birçok merkez tarafından kabul edilen ürünlerden bazılarıdır. Çınar Hurda bünyesinde ise yalnızca kablo ve türevlerini kabul ediyoruz. Bakır kablo, alüminyum kablo, kablo plastiği ve soyulmamış kablo, merkezimize kabul ettiğimiz ve geri dönüşüme kazandırdığımız atıklar arasında yer alıyor.

Ümraniye Hurdacı Hizmet Bölgeleri

Ümraniye hurdacı
Ümraniye hurdacı ekiplerimizce hurdalarınız ederinden hesaplanır ve adresinizden alınır.

Ümraniye hurdacı, ulaşılabilir pek çok alanda hizmetlerine devam etmektedir. Buna göre, aşağıda yer alan tabloyu inceleyerek firmamız Çınar Hurda’nın ve Ümraniye’de yer alan pek çok firmanın hizmet bölgeleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Âdem YavuzAtatürkDumlupınarElmalıkentİnkılapİstiklalNamık Kemal
AltınşehirCemil MeriçFatih Sultan MehmetFinanskentParseller YamanevlerNecip Fazıl
ArmağanevlerÇakmakEsenşehirHekimbaşıSarayŞerifaliTepeüst
Aşağı DudulluÇamlıkEsenkentHuzurSiteTantaviMehmet Akif
AtakentDudullu OsbEsenevlerIhlamurkuyuYenişehirTatlısu

Ümraniye Hurda Fiyatları

Ümraniye hurdacı
Ümraniye hurdacı bizi aramadan hurdalarınızı satmayınız.

Ümraniye hurdacı, teslim alacağı malzemeye göre çeşitli fiyatlandırmalar yapabilir. Biz, Çınar Hurda olarak bu fiyatlandırma politikasına eşdeğer bir sistemle hareket ediyoruz. İncelediğimiz ve geri dönüşüme kazandırmak istediğimiz ürünleri büyük bir özenle değerlendiriyor ve güncel fiyat listelerini takip ederek müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Fiyatlarımız, merkezimize dahil olan; alüminyum kablo, bakır kablo, kablo plastiği, soyulmamış kablo gibi ürünlerin özellikleri odağında şekilleniyor. Firmamızda yer alan hurda çeşitlerinin fiyatlandırılmasıyla ilgili sizlere şu bilgileri aktarabiliriz:

Bakır Hurda

Farklı sektörlerin faaliyetleri sonucunda ortaya çıkan bakır atıklar, işletmemiz tarafından tekrar kullanıma kazandırılmak üzere toplanıyor. Bakır atık, geri dönüşüm işine genellikle yeni başlayanlar için yol gösterici olabilir. Bakır hurdaların fiyatlandırmasında etkili olan koşullar, şunlardır:

 • Pazar koşulları
 • Arz-talep dengesi
 • İşlenebilirlik derecesi
 • Miktar
 • Teslim alınacak adres

Firmamız, bu ürünlerin fiyatlandırmasında destek sağlıyor. Piyasayı takip ederek ve bakır atıkları titizlikle inceleyerek müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Alüminyum Kablosu

Sektör içerisinde en çok talep edilen ürünlerden biri de kablo çeşitleridir. Hurda alımı yapan yerlerin büyük kısmı, kablo çeşitlerine göre farklı fiyatlandırmalar sunabilir. Maaliyetinin az olması da burada belirleyici bir etken. Sektörde oldukça fazla kullanılan alüminyum kablolar, birçok çeşitle karşımıza çıkıyor:

 • Araiş levha 
 • Profil alüminyum
 • Sert alüminyum
 • Tel alüminyum
 • Jant alüminyum

Piyasada en çok kullanılan alüminyum kablolar, en uygun fiyatlı parçaların başında geliyor. 

Kablo Plastiği

Kablo plastikleri, geri dönüşüm alanında büyük getirileri olan atıklardır. Çevreye zarar vermeden geri dönüştürülen plastikler, yeni ürünlerin imalatında rahatlıkla kullanılabilir. Geri dönüşüm sektörü için önem arz eden kablo fiyatları, doğal oluşumlara bağlı olarak değişim gösterebilir. Kablonun kalitesi, arz-talep dengesi, hurda çapı ve boyu, değişimi sağlayan etkenler arasında yer alır. 

Soyulmamış Kablo

Soyulmamış kablolar, geri dönüşüm sektörü için önemlidir. Elinizde bulunan soyulmamış kablolar için bizimle iletişime geçtiğinizde, veya WhatsApp dan mesaj attığınızda size şu etkenlere bağlı olarak yardımcı olabiliriz:

 • Soyulmamış kablolar için geri dönüşüm durumu
 • Kabloların kilogramı
 • Güncel hurda kablo fiyatlarının incelenmesi

Kablonuzu incelerken bu etkenlere dikkat ederek hareket ettiğimizde, ortaya doğru bir fiyatlandırma çıkar. Böylelikle geri dönüşüme katkısı olacak soyulmamış kabloları bünyemize alırken sizlere de en iyi şekilde ödeme sağlayabiliriz. 

Sıkça Sorulan Sorular

Soyulmamış Hurda Kabloları Hangi Alanda Kullanılır?

Bu atıklar, doğru bir şekilde geri dönüştürülürse otomotiv ve inşaat alanında kolaylıkla kullanılabilir. Böylelikle hem ekonomiye hem de çevreye yararlı olur.

Hurda Kabloları Geri Dönüştürme İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

İşlevini yitiren ve artık kullanılamayan kablolar, merkezimize getirilerek titizlikle incelenir. Geri dönüşüm durumu belirlendikten sonra hassas terazi ile ağırlığı ölçülür. Merkezimizde, gerekli incelemeler yapıldıktan sonra kablolar, geri dönüşüm tesislerine gönderilir. Bu tesislerde, özel makineler yardımıyla çeşitli işlemlerden geçerek doğaya ve kullanıma geri kazandırılır.

Firmanızla Nasıl İletişime Geçebiliriz?

Geri dönüştürmek istediğiniz metal atıklarınızı göndermek veya kablo hurdaları hakkında bilgi sahibi olmak için bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz. Bunun için isterseniz Çınar Hurda web sitemizi ziyaret edebilir ve sitemizde yer alan ‘iletişim’ bölümünden bilgilerimize ulaşabilirsiniz. İsterseniz de 0534 962 01 06 numaralı WhatsApp hattı üzerinden bize yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
WhatsApp Hattı Hemen Ara