Kadıköy Hurdacı 

Günümüzde hurdacılık sektörü giderek büyümektedir. Hurda malzemeleri geri dönüşüme göndermek de giderek popülerleşen bir uygulamadır. Anadolu yakasının en kalabalık ve en işlek yerlerinden biri olan Kadıköy’de, hurdacı hizmetinin olması müşterilere kolaylık sağlamaktadır. 

Kadıköy hurdacı hizmetimiz, Anadolu yakasında en çok talep edilen seçeneklerden biridir. Hurda alım personellerimiz; alüminyum, bakır, pirinç, plastik, krom, demir, çinko vb. maddelerin alımını yaparak geri dönüşüme göndermektedir. 

Kadıköy Hurdacı Hizmetleri  

kadıköy hurdacı
Kadıköy hurdacı hizmetleriyle hurdanızı güncel fiyatlarla değerlendirin.

Kadıköy hurdacı hizmetleri diğer bölgelerdeki hurdacılar ile benzerlik göstermektedir. Çeşitli hurda türlerinin kabulü sağlanmaktadır. Hurdanızın maddesinden emin olamıyorsanız ya da fiyat konusunda bilgi almak istiyorsanız sitemizde bulunan Kadıköy bölgesindeki hurdacılarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Şubelerimizde müşterilere yönelik çeşitli hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bu hizmetler;

 • Hurda alımı, 
 • Geri dönüşüm, 
 • Hurdaların nakliyesi,
 • Hurdanızın yerinde değerlendirilmesi olarak sıralanmaktadır. 

İstediğiniz hizmetten yararlanmak için bize ulaşmanız yeterlidir. Elinizde bulunan ürünleri hurdacıya vermeniz halinde hem maddi kazanç sağlamış hem de geri dönüşüme yardım ederek doğayı korumuş olursunuz.

Kadıköy Kablo Hurda Alımı 

Kadıköy hurdacı hizmetimizde tıpkı diğer hizmetlerimizde olduğu gibi hurda kablo alımı da yapılmaktadır. Eski elektronik cihazların ya da tesisat malzemelerinin yenilenmesi sonucu hurda kablolar elde edilebilir. Bu kabloların farklı çeşitleri bulunmaktadır:

 • Alüminyum Hurda Kablo
 • Plastik Hurda Kablo
 • Bakır Hurda Kablo,
 • Antigron Hurda Kablo
 • TTR Hurda Kablo
 • Çelik Zırh Hurda Kablo 

Her bir kablonun kullanım alanı farklıdır ve alış değeri farklılık gösterir. Bu kablolar genellikle geri dönüştürülerek tekrar elektronik, inşaat ve teknoloji alanında kullanılır.

Kadıköy Hurdacı Bakır Kablo Alımı

Hurdacı Kadıköy hizmetlerimizde en çok bakır kablo alımı yapılır. Bakır kablo, hurda kablolar arasında en değerli kablo çeşididir. Bu yüzden fiyatı da diğer kablo çeşitlerine göre daha yüksektir. Hurda kabloların alımında kablonun cinsine, aşındırıcı malzemesinin kalitesine ve içindeki malzemenin yoğunluğuna bakılır. Bu sebeple her bakır kablonun değeri aynı olmamakta ve değişiklik gösterebilmektedir.

Kabloların içindeki malzeme önem teşkil eder. Hurdacılık sektöründe kablo alındıktan sonra içindeki malzemeye ulaşmak için iki yöntem kullanılmaktadır:

 1. Kablo Kırma: Kabloları kırmak için özel olarak üretilmiş kablo kırma makineleri vardır. Kablolar bu makineye atılarak kırılır. Daha sonra malzeme ayrıştırılarak istenilen malzeme elde edilmeye çalışılmaktadır.
 2. Kablo Soyma: Kablolar tek tek soyulur ve ana malzemeyi çevreleyen plastik kısım sıyırılır. Ortaya çıkan bakır tekrar eritme ocağına gönderilir. Eritilen bakıra tekrar kullanılmak üzere şekil verilir.

Bu yöntemlerle istenen madde diğer maddelerden ayrıştırılarak kullanıma hazır hale getirilir. Elde edilen maddeler ya saf halde ya da başka maddeler ile karıştırılarak kullanılabilmektedir.

Kadıköy Hurdacı Plastik Kablo Alımı 

Plastik kablo, hurdacılar tarafından alınan önemli bir kablo çeşididir. Plastik malzeme eritilip tekrar kullanılabildiği için çokça tercih edilir. Fiyatı diğer kablo türlerine göre daha düşüktür ama plastik doğada çözünmesi en zor olan maddelerden biri olduğu için geri dönüştürülmesi gerekmektedir. Bu malzemenin dönüştürülmesi ile çevre kirliliğinin önüne geçilmesi için önem arz etmektedir.

Hurda alımında elde edilen plastik kablolar cinsine göre ayrılır. Kendi arasında maddesinin türüne göre sınıflandırılır. Daha sonra makinelerde eritilerek eski haline döndürülür. Eriyen plastik, kullanılacağı alana göre tekrar şekillendirilerek kullanıma hazır hale getirilir.

Plastik hurda alımında fiyat plastiğin cinsine, kalitesine ve ağırlığına göre belirlenir. Ham maddesi ne kadar kaliteliyse ya da malzeme ne kadar ağırsa, fiyat bu duruma paralel olarak yükselmektedir. Plastik kablolar en çok elektronik ve tesisat alanlarında tercih edilir. 

Kadıköy Hurda Alanlar 

kadıköy hurdacı
Kadıköy hurda alanlar, bakır türündeki hurdalarınızı geri dönüşüm sürecine dahil ederek değerlendirir.

Kadıköy’ün nüfusu en fazla olan ilçelerden biri olması, bölgede hizmet sektörünün gelişmesine olanak sağlamıştır. “Kadıköy hurda alanlar” ya da “Kadıköy hurdacı” yazarak internette arama yaptığınızda karşınıza birçok farklı firma çıkabilmektedir. Sayısı gittikçe artan alım yerlerinin arasından en güvenilir ve en iyi fiyat verebilecek alım yerini bulmak gittikçe zorlaşmaktadır.

Sitemiz bünyesinde bulanan Kadıköy hurdacılar en makul fiyata alım yaparak diğer hurdacılardan ayrılmayı hedeflemektedir. Bunun haricinde çok fazla semtte alım yeri olduğu için ulaşım sorun teşkil etmemektedir. Bu sebeple adresinizden kolaylıkla hurda alımı yapılabilmektedir.

Kadıköy Hurdacı Bölgeleri

Kadıköy hurdacı bölgelerimiz Kadıköy’de bulunan tüm semtleri ve yakın popüler yerleri içermektedir. Hizmet alanımızda bulunan yerler;

 • Feneryolu,
 • Fikirtepe,
 • Göztepe, 
 • Hasanpaşa, 
 • Koşuyolu hurdacı, 
 • Kozyatağı, 
 • Erenköy hurdacı,
 • Merdivenköy,
 • Osmanağa,
 • Rasimpaşa, 
 • Sahrayıcedit,
 • Suadiye hurdacı ve Zühtüpaşa olarak sıralanmaktadır. 

Alım yerlerimiz Kadıköy’ün hemen her semtinde bulunmaktadır. Geniş bir alanda, yaygın olarak bulunması ulaşımı kolaylaştırıp müşteriler için avantaj sağlamaktadır. Kadıköy’de ya da Kadıköy’e yakın bir yerde bulunuyorsanız ve hurdacı hizmeti almak istiyorsanız WhatsApp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Hurdacı Hizmetlerinin Avantajları 

kadıköy hurdacı
Kadıköy hurdacı hizmetleriyle kirliliği azaltarak sürdürebilirliği sağlayabilirsiniz.

Firmamız, hurda alımında güncel piyasa durumuna göre fiyat vererek müşteriyi memnun etmeyi amaçlar. Çünkü hurda sektörü genel olarak müşterilerin ellerindeki malzemeleri vermek istemesi üzerine kurulduğu için müşteriyi kazançlı çıkararak alışveriş dengesini korumayı hedefler. Alışverişten müşterinin de memnun olarak ayrılması bizim için çok önemlidir. Bu yüzden piyasadaki en iyi fiyatlarla alım yapılmaya çalışılır.

Hurda alım yerlerimiz geri dönüşüm yapan fabrikalarla anlaşmalıdır. Geri dönüşüm yapan fabrikalar lisanslı firmalardır. Malzemenizi hurdacıya vermeniz hainde geri dönüşüme de katkı sağlamış olursunuz. Hurda alım yerlerine malzemenizi vermeniz durumunda hem gelir elde etmiş hem de doğayı korumuş olursunuz. 

Hurda alım hizmetlerimizin geniş bir alanda olması hem müşteriler hem de alıcılar için kolaylık sağlamaktadır. Müşteriler hurda malzemeyi vermek için çaba sarf etmek zorunda kalmaz.

Kadıköy Hurdacı Fiyatları 

Fiyatlar son zamanlarda genel olarak yükseliş göstermiştir. İnşaat sektöründe kullanılan malzemelerin pahalanması, hurdaya yönelmeyi arttırmıştır. Bu ve bu gibi sebeplerden ötürü hurda fiyatları piyasanın durumuna göre sürekli farklılık göstermektedir. Malzemelerin fiyatı, çeşitli etkenlere bağlı olarak artış ya da düşüş gösterebilir. Bu sebeple herhangi bir sorun yaşanmaması için sitemizde hurda fiyat listesi düzenli olarak güncellenmektedir. 

Sitemizin ana sayfasında güncel hurda kablo fiyatları listesi bulunmaktadır. Fiyatlar hakkında daha fazla bilgi edinmek ya da elinizde olan hurdayla ilgili fiyat almak isterseniz ücretsiz bilgi hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular 

Kadıköy Hurda Alımı için Nasıl Ödeme Yapıyorsunuz?

Hurda alımında malzemeniz alanında yetkin kişiler tarafından değerlendirilir ve akabinde size en uygun fiyat verilir. Fiyatta anlaşılması durumunda ödemeyi direkt elden nakit olarak yapabilmekteyiz.

Kadıköy Hurdacı Telefon Numarası Nedir?

Kadıköy hurdacı iletişim numaralarımızı öğrenmek için +90 534 962 01 06 numarasına WhatsApp üzerinden yazabilir ya da aynı numarayı arayabilirsiniz.

Hurda Fiyatları Neden Değişir?

Hurdaların fiyatı piyasanın durumuna göre değişebilmektedir. Hurda alım yerleri aldıkları ürünleri geri dönüşüm yapan fabrikalara satmaktadır. Fabrikalar ise ürünün piyasadaki bulunabilirlik durumu, talep ve piyasadaki değere göre ücretlendirme yapmaktadır. Bu durum, hurda alımı yapan işletmelere de paralel olarak yansımaktadır.


Başa dön tuşu
WhatsApp Hattı Hemen Ara