İstanbul Hurdacı

Fabrika Çelik Sökümü Yapan Hurdacı

Fabrika çelik sökümü, uzmanlar tarafından aşamalı olarak gerçekleştirilen bir çalışmayı ifade eder. Farklı amaçlar için hizmet veren ve üretim yapan fabrikalar, ilerleyen süreçlerde faaliyet göstermez bir duruma gelebilirler. Yapının dekorasyonunda kullanılan malzemeler bu durumlarda geri alınarak geri dönüşüme uygun bir hale getirilir.

Fabrika çelik sökümü yapan hurdacı firması olarak bizler, dikkatli bir şekilde sanayi kuruluşlarından çıkarıp işledikleri değerli malzemeyi kullanılabilir duruma getiririz.

Fabrika Çelik Sökümü Yapan Hurdacı Hizmetleri

Fabrika Çelik Sökümü Yapan Hurdacı
Fabrika Çelik Sökümü Yapan Hurdacı Hizmetleri

Makine, tekstil, işlenmiş ya da yarı işlenmiş malzemeler/ araçlar üretmek amacıyla hizmet veren fabrikalar, değerli doğal madenlerle donatılmıştır. İşlevini yitiren fabrikalardan bu değerli materyaller sökülüp alınabilir. Çelik, sanayi kuruluşlarında bulunan ve geri dönüşüme en uygun olan malzemelerin başında gelir. Fabrikalardan toplanan hurdalık malzemeleri kategorize etmek ve ayrımak için söküm hizmetleri kendi içinde ayrılmıştır. Bunlar;

  • Su deposu söküm,
  • Çelik tesisat söküm,
  • Depo ve raf söküm,
  • Çelik çatı söküm,
  • Mağaza rafı söküm olarak sıralanabilir.

Sizler de fabrika çelik söküm hizmetleri ile birlikte kullanılmayan üretim merkezinizdeki değerli malzemeleri toplatıp dönüştürebilirsiniz. Bu faaliyetten kâr elde edebilir ve fazlalık olarak gördüğünüz yapıdan tahmininizin üstünde kazançlar sağlayabilirsiniz.

Çelik Su Deposu Söküm Hizmeti

Su depolarında ekseriyetle çelik tercih edilir. Paslanmayı önlemek ve yapıyı daha sağlam bir hale getirmek amacıyla bu malzeme kullanılır. Fabrika çelik sökümü yapan hurdacı korozyon gibi sorunlarla başa çıkan çelik, fabrikalarda mütemadiyen yer alır.

Kullanılmayan ve artık işlevini yitirmiş olan su depolarının geri dönüşümü için çelik malzeme alınabilir. Sizler, sanayi kuruluşunuzda yer fazlası olarak gördüğünüz veya tekrar değerlendirmek istediğiniz su deponuzu fabrika çelik sökümü yapan hurdacı firmamızla doğaya kazandırabilirsiniz.

Çelik Tesisat Söküm Hizmeti

Fabrika çelik sökümü yapan hurdacı çelik tesisat, yüksek mukavemetli çelikten üretilen sisteme verilen isimdir. Yüksek basınç gerektiren yerlerde tercih edilen bu düzenekle beraber, dikişsiz borularda kullanılır. Sıradan kaynaklı borulardan çok daha dayanıklılardır. Hammaddesi çelikten olduğu için hurdalığa çıktığında da değerini korur.

Fabrika çelik sökümü yapan hurdacı firmamızla ile birlikte sizler, tesisat borularındaki kıymetli malzemeyi değerlendirebilirsiniz. Bizleri tercih edip alacağınız hizmetle beraber kuluşunuzdaki tesisat borularını dikkatlice sökebiliriz. Materyalin ederi kadar da, piyasa standartlarına bağlı kalarak sizlere ödemesini gerçekleştirebiliriz.

Çelik Depo Raf Söküm Hizmeti

Çelik depo raf demontaj faaliyetiyle beraber, artık işe yaramaz olarak gördüğünüz yapılardan para kazanabilirsiniz. Birlikte veya ayrı olarak yer alan rafların söküm işlemiyle beraber çıkan çelik malzemeden yüksek kâr elde edebilirsiniz. Demontaj işleminde öncelikli olarak rafın içinde bulunan tüm öğeler kaldırılır.

Levhalar birbirinden ayrılarak vidalar sökülür. Bağlantı elemanları kaldırılıp ayrı bir yere konulur. Boyuta bağlı olarak vidalar elektrikli aletler yardımıyla yapılabilir. Fabrika çelik sökümü yapan hurdacı hurdaya çıkan malzemenin herhangi bir zarara uğramaması için özen gösterilir. Saf çelik malzeme depo ve raftan ayrı tutularak alınır. Ağırlık ölçümü yapıldıktan sonra piyasa standartlarına göre fiyat çıkarılır ve müşteriye ödeme yapılır.

Fabrika çelik söküm hizmetleri arasında yer alan depo- raf demontaj faaliyeti, alanında uzman kişilerce firmamız tarafından yürütülür. Sanayi kuruluşunuzda bulunan işe yaramayan malzemeleri bizlerle beraber değerlendirip para kazanma fırsatına erişebilirsiniz.

Çelik Çatı Söküm Hizmeti

Fabrika çelik sökümü yapan hurdacı çelik konstrüksiyonla güçlendirilen çatılar, fabrikalarda sıklıkla tercih edilir. Normal veya ekstrem hava koşullarına dayanıklı bir şekilde tasarlanan çatılar, güvenliği ön planda tutmaya yardımcı olur. Ayrıca geri dönüştürülebilirlik anlamında da bireyleri memnun eder. Kolay bir şekilde demontajı gerçekleşen çelik çatılar, başka yerlere taşınabilir veya hurdalık malzeme olarak satılabilir.

Sizler fabrikanızın inşasında kullanmış olduğunuz çelik çatının söküm işlemlerinde bizlerden hizmet talep edebilirsiniz. Uzman çalışanlarımız malzemenize zarar vermeden demontaj işlemlerini tamamlayacaktır. Daha sonra ödemesi herhangi bir eksik olmadan tarafınıza iletilecektir.

Çelik Mağaza Rafı Söküm Hizmeti

Mağaza rafları, üstüne konulan malzemeyi taşıyabilmesi için ekstra dayanıklı bir şekilde üretilmiştir. Dizaynında ekseriyetle çelik malzeme tercih edilir. Uzun süreli bir kullanım için çelik, büyük bir avantaj sağlar.

Özel üretim tesislerinde de sıklıkla mağaza rafları kullanılır. Faaliyet göstermeyen fabrikalardan bu paneller sırayla sökülebilir. Fabrika çelik sökümü yapan hurdacı firmamız, işlemler konusunda sizlere kaliteli bir hizmet vadedektir.

Alanında uzman çalışanlarımız fabrikanızdaki rafları dikkatli bir şekilde demontaj edecek ve türüne göre ayıracaktır. Daha sonra ayrılan materyaller değerine göre sizlerden para karşılığı alınacaktır. Atmak istediğiniz ancak nasıl değerlendirebileceğini bilmediğiniz çelik mağaza raflarından sizlerde bizler vasıtasıyla kâr elde edebilirsiniz. 

Fabrika Çelik Söküm Fiyatları

Fabrika Çelik Sökümü Yapan Hurdacı
Fabrika Çelik Söküm Fiyatları

Demontaj işlemlerindeki fiyat farklılıkları, birçok unsura bağlı kalarak değişkenlik gösterebilir. Sökülen malzemenin türü, durumu ve miktarı gibi faktörlere göre fiyatlar farklılaşır. Fabrika çelik söküm fiyatları içerisinde ise değişkenliğe sebep olan unsurların başında, materyalin hangi oluşumdan demontaj edildiği gelir. Yani bir mağaza rafıyla çelik çatının fiyatı aynı olmaz.

Verilen hizmetle beraber elde edilen çeliğin türü, fiyatlarda büyük oynamaya sebep olur. Bizler, Çınar Hurda olarak üretim tesislerinden elde ettiğimiz hurdalık malzemenin fiyatını piyasa standartlarına bağlı olarak müşterilerimize iletiyoruz. Tamamen objektif bir tavırla, çeliğin durumunu ve verdiğimiz hizmeti göz önünde bulundurarak fiyatlarımızı belirliyoruz. Bu konuda daha kapsamlı bilgi edinmek isterseniz, iletişim hattından bizlerle irtibatta bulunabilirsiniz.

Fabrika Çelik Sökümü Yaptığımız Bölgeler

Fabrika Çelik Sökümü Yapan Hurdacı
Fabrika Çelik Sökümü Yaptığımız Bölgeler

Fabrika çelik sökümü, değerli malzemeleri değerlendirmek konusunda destek almak isteyen kişilerin başlıca tercih ettiği bir hizmettir. Faaliyet göstermeyen tesisinizdeki kıymetli materyallerden kâr elde edebilmek için bu işlemden faydalanabilirsiniz.

Bizler, Çınar Hurda olarak fabrikanızdaki hurdalık malzemeyi dikkatli bir şekilde sökerek ederi kadar size ödeme yapıyoruz. Bu alanda İstanbul’un hem Avrupa hem de Asya tarafında hizmet veriyoruz.

Metropol şehirde ne tarafta olursanız olun bizler, uzman çalışanlarımızla birlikte konumunuza gelerek fabrikanızdaki kıymetli hurdalık malzemeleri topluyoruz. Fabrika çelik sökümü yapan yerler bu anlamda Çınar Hurda olarak oldukça geniş tutulmuştur.

Fabrika Çelik Sökümü Hizmetleri için İletişime Geçin

Fabrika Çelik Sökümü Yapan Hurdacı
Fabrika Çelik Sökümü Hizmetleri için İletişime Geçin

Çınar Hurda olarak İstanbul’un tüm bölgelerine fabrika demontaj hizmeti veriyoruz. Sizler, istediğiniz gün ve saat bizlerle başvuru yaparak çelik söküm için bir talepte bulunabilirsiniz. Adresinize belirlediğiniz zaman dilimi içerisinde gelerek alanında uzman çalışanlarımızla beraber fabrikanızdaki çelik malzemeyi sökebiliriz.

Fabrika çelik söküm fiyatları veya diğer pek çok konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz, firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 7 gün 24 saat aktif olarak bizler, tüm sorularınızı tüm içtenliğimizle beraber cevaplayacağız. İletişim hattımızla beraber fabrika çelik söküm hizmetleri hakkında da merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Hangi konuda faaliyetlerimizin olduğu ve nasıl işlemlerimizi gerçekleştirdiğimiz konusunda fikir edinebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Hattı Hemen Ara