Maltepe Hurdacı

Maltepe hurdacı firmaları arasında yer alan Çınar Hurda adresimiz, bu ilçedeki tüm semtlerden hurda alım satımı yapar. Güncel hurda fiyatları üzerinden, Maltepe ilçesindeki geri dönüşüm malzemelerinin alım işlemleri yapılır. Hızlı ve dikkatli bir şekilde tüm hurda kablolar, geri dönüşüme kazandırılır. Gelin, Maltepe özelinde hurda alım satım ticaretine göz atalım.

Maltepe Hurda Alan Yerler

Maltepe civarında pek çok hurda alan yer vardır. Bunlardan biri de Çınar Hurda firmamızdır. Firmamız, ilçedeki çeşitli semtlerle bu ticareti yapmaktadır. Evden, iş yerinden ya da diğer hurda firmalarından alım ve satım işlemleri gerçekleştirilir. Söz konusu mesleği icra eden birçok insan aracılığıyla malzemeler alınır. Eşyaların yanı sıra özellikle hurda kablo alımı yapan bir firmayız. Geri dönüşüme kazandırdığımız hurda kablo çeşitlerini şöyle sıralayabiliriz:

 • Karışık kablo 
 • Hurda Antigron kablo
 • Hurda tek damar kalın iç tesisat kabloları
 • Hurda yeraltı enerji kabloları
 • TTR hurda kablolar
 • Çelik zırh hurda kablolar
 • Hurda fare yemez kablolar
 • Bakır hurda 
 • Soyulmamış hurda kablolar
 • Alüminyum hurda kablolar
 • Kablo plastiği ve diğer plastik malzemeler

Bu türlerin her biri; ağırlığına, durumuna ve çeşidine göre farklı skalalarda ücretlendirilmektedir. Güncel fiyatlar üzerinden alım ve satım yapılır. Ödenecek ücretlerin aralıkları ise; hurda piyasasına, demir, bakır, alüminyum ve plastik fiyatlarına, çeşidine ve genel piyasa durumuna göre değişiklik gösterir. 

Maltepe Hurdacı Telefon Numarası

Maltepe hurdacı
Maltepe hurdacı bizi arayın bizden fiyat alamadan hurdalarınızı satmayınız.

Firmamıza, 7 gün 24 saat ulaşabilir, sektör hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Şayet eşyalarınızı satmak istiyorsanız, WhatsApp üzerinden fotoğrafını gönderebilir ve fiyat listesi talep edebilirsiniz. Bunun yanı sıra konum atarak bulunduğunuz yer hakkında bilgi verebilir, personellerimizin adresinize gelmesini talep edebilirsiniz. Bu noktada müşterilerimizi yormamak adına genellikle adresten alım yapmaktayız. 

Her daim ulaşabileceğiniz telefon numaramız “0534 962 01 06”dır. İletişim numaramız üzerinden hurda kablo fiyatları hakkında bilgi alabilir ve merak ettiğiniz diğer soruları, her zaman sorabilirsiniz. Web sitemiz aracılığıyla hem WhatsApp hem de telefon numaralarımıza ulaşmanız mümkündür. Bunların dışında sosyal medya hesaplarımız üzerinden ve mail adresimiz üzerinden de bizimle iletişime geçmeniz her zaman mümkündür.

Maltepe Hurdacı Hizmet Bölgeleri

Maltepe hurdacı
Maltepe hurdacı iş yerlerinizden hurdalarınızı ederinden alım yapıyoruz.

Maltepe ilçesindeki pek çok bölgeye hizmet veren firmamız, deneyimiyle bu bölgelerde popülerlik kazanmıştır. Maltepe’deki tüm semtlerden bizimle iletişime geçerek hurdanızın yeri ve cinsi hakkında detaylı bilgi verebilirsiniz. Bunun yanı sıra 18 bölgeden hurda alımı yapan firmamız, ham ve işlenmiş tüm parçaları satın alır. Doğa dostu olarak bilinen firmamızın hizmet verdiği bölgeler aşağıdaki gibidir:

Altayçeşme

Altayçeşme bölgesinde bulunan tüm hurda kablolar satın alınır. Firmamızda bulunan ulaşım araçlarıyla bu bölgedeki malzemeler toplanarak geri dönüşüme kazandırılır. 

Altıntepe

Bu bölgede faaliyet gösteren hurdacılar aracılığıyla tüm hurda kablolar güncel fiyat listesine göre alınır. Kilogram cinsinden hesaplanan malzemeler, geri dönüşüm fabrikalarına iletilir.

Aydınevler

Aydınevler bölgesindeki çeşitli iş yerlerinden ya da evlerden; soyulmuş, alüminyum, karışık kablo hurdalar ve hurda plastiği satın alınır. 

Bağlarbaşı 

Bağlarbaşı bölgesindeki; alüminyum, bakır, demir ve karışık hurda kablolar, değeri üzerinden alınır. Tüm eşyalarınızı satmak için 7 gün 24 saat boyunca bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Başıbüyük

Başıbüyük bölgesinde çalışan deneyimli personellerimiz, büyük ve küçük hurda arabalarıyla semtteki malzemeleri toplar ve sizi taşıma zahmetinden kurtarır. 

Büyükbakkalköy

Bu bölgede, hurdacılık aktif bir şekilde yapılır. Hurda kablonun yanı sıra çeşitli eşyalar da alınır. Büyükbakkalköy’deki tüm üretim yerlerinden kablo hurdaların alımı için araç gönderilir. 

Cevizli

Cevizli bölgesinde faaliyet gösteren firmamız, buradaki pek çok iş yerinden veya evden kablo alımı yapmaya hazırdır. Yol mesafesi fiyata dahil edilmeden hurdalar satın alınır. 

Çınar

Güncel hurda fiyatlarına göre alım satım yaptığımız bir diğer bölgedir. Yoğun faaliyet gösterdiğimiz bölgeler arasında yer alır. 

Esenkent

Esenkent’teki çeşitli hurdaları toplayan hurdacılarımız aracılığıyla bu bölgede de faaliyet göstermekteyiz.

Feyzullah

Maltepe’nin Feyzullah bölgesindeki tüm kablo hurdalar, ederinden alınır ve satılır.

Fındıklı

Fındıklı’da hurda kabloların alımı ve satımı, güncel fiyatlar üzerinden gerçekleştirilir. Fındıklı’dan merkez firmamıza getirilen eşyalar, itinayla işlenir. 

Girne

Bu bölgede yer alan üretim yerlerinden; kablo plastiği, demir, bakır ve karışık kablolar satın alınır. Girne’nin gelişen sanayi bölgelerinden her türlü hurda kablo alım işlemleri gerçekleştirilir. 

Gülensu

Maltepe’nin Gülensu semtindeki çeşitli hurdaların alımı ve satımı, kilogram ve ton cinsinden yapılır. 

Gülsuyu

Gülsuyu semtindeki tüm hurda kabloların alımı ve satımı yapılır. İletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. 

İdealtepe

Bu bölgeye de hizmet veren firmamız, tüm hurda kabloları piyasa değerine göre alır. Ham ve işlenmiş hurdalar ayırt edilerek güncel fiyat üzerinden satın alınır. 

Küçükyalı Merkez

Küçükyalı Merkez bölgesindeki çeşitli hurda ve kabloları satın almak için araçlarımız her daim hazır şekilde bekler.

Yalı

Maltepe’nin bu bölgesindeki çeşitli hurdaların ticareti yapılır. Hurda toplamak için kullandığımız araçlarla eşyalarınız satın alınır. 

Zümrütevler

Bu bölgede bulunan inşaatlardan, iş yerlerinden ve fabrikalardan hurda kablolar değeri üzerinden alınır. Zümrütevler’de hurdacılık yapan küçük esnaflardan da hurda alımı yapılır. 

Maltepe Hurdacı Fiyatları

Maltepe hurdacı
Maltepe hurdacı güncel fiyat listemiz ile alım yapıyoruz. Bizi arayın

Maltepe hurdacı fiyatları, piyasadaki arz talep dengesi başta olmak üzere spesifik veriler doğrultusunda belirlenir. Bunun yanı sıra hurdanın çeşidine ve durumuna göre de fiyat aralığı düzenlenir. Hurdalar, kilogram cinsinden satın alınır. Hassas kantarlar aracılığıyla tartılarak güncel fiyat üzerinden hesaplanır. Her hurda cinsinin fiyatı belirli dönemde değişiklik gösterir. Web sitemizde değişen fiyatlar, anında güncellenir.

Maltepe’deki 18 bölgeye hizmet veren Çınar Hurda firmamız, uzak yakın demeden hurdaları değerine göre satın alır. Satın aldığı her eşyayı büyük bir özveriyle ayrıştırarak geri dönüşüme kazandırır. Böylelikle doğaya katkıda bulunur. Sadece metal ve türevlerini değil, kablo plastiğini de geri dönüşüme kazandırmak için satın alır. Güncel plastik fiyatları üzerinden, kilogram cinsinden alınır ve satılır.

Ham ve işlenmiş malzemelerin fiyatları farklıdır. Bu fiyatlar, piyasa üzerindeki alıcıya göre belirlenir. İşlenmiş ve ham hurdaların cinsi, durumu ve kilogramına göre fiyatı hesaplanır. Ham hurdalar da işlenmiş hurdalar gibi geri dönüşüm fabrikalarına gönderilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Hurda Fare Yemez Kablo Fiyatları Ne Kadardır?

Hurda fare yemez kabloların fiyatı ortalama 75 TL/Kg civarında olsa da değişiklik göstereceğini bilmelisiniz.

Çınar Hurda Firmasının Başka Hangi İlçelere Hizmeti Vardır?

Anadolu Yakası’nda; Adalar, Ataşehir, Beykoz, Kadıköy, Çekmeköy, Gebze, Sultanbeyli; Avrupa Yakası’nda ise Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bakırköy ve Bahçelievler’dir.

Bakır Hurda Kabloların Fiyatları Neye Göre Değişmektedir?

Piyasanın seyrine, bakırın türüne ve arz-talep dengesine göre değişiklik göstermektedir.

Başa dön tuşu
WhatsApp Hattı Hemen Ara