Pendik Hurdacı

Pendik hurdacı hizmetlerimizle, uzun yıllardır İstanbul Anadolu Yakası geri dönüşüm sektöründe önemli çalışmalar yürütmektedir. Bu hizmet kapsamında, kullanılmayan her türlü eski malzemenin alımını yapıyoruz. 

Yaptığımız tüm geri dönüşüm işlemlerinde, son teknolojik gelişmiş makineler ile çalışılmaktadır. Bu sayede dönüştürme işlemlerinde herhangi bir sorun veya sıkıntı çıkmaz. Ayrıca Pendik hurdacı hizmetlerinde, yaptığımız tüm geri dönüşüm işlemleri için %100 müşteri memnuniyetini garanti edilmektedir.

Firmamız, ömrünü yitirmiş her türlü atık maddenin özel olarak işlenmesi ve doğaya tekrar kazandırılmasını sağlar. Yaptığımız bu dönüşüm işlemleri sayesinde dünyanın geleceğini tehdit eden çevre kirliliği ve ozon tabakasının delinmesi sorunu, bir nebze de olsa önlenmiş olur. Ayrıca geri dönüşüm sayesinde ülke ekonomisine de büyük katkılar sağlanır. 

Pendik Hurda Alan Yerler

İstanbul Anadolu yakasında geri dönüşüm yapan yerler arasında Pendik hurdacı ön plana çıkar. Hizmetimiz geri dönüşüm sektörü içinde güvenilir işler yapar. Pendik içinde alım yaptığımız yerler şunlardır:

Ahmet Yesevi
Bahçelievler
Batı
Ballıca
Çamlık
Çınardere
Dumlupınar
Doğu
Emirli
Ertuğrulgazi
Esenyalı
Fatih
Fevzi Çakmak
Güzelyalı
Harmandere
Kavakpınar
Kaynarca
Kurtköy
Orta
Ramazanoğlu
Yeni Mahalle

Pendik ilçesi dışında yakın çevre ilçelerde de hurda alımı gerçekleştiriyoruz. İlçe dışına çıkan araçlarda yol ücreti alınmaktadır. Bu ücret, gidilecek yerin kilometresine göre değişir. Elinizde bulunan eski malzemelerin satışını yapmak için web sitemizde yer alan müşteri iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz detaylı tüm bilgileri size verecektir. 

Pendik Hurdacı Telefonu

Pendik hurdacı
Pendik hurdacı hurdacı telefonu bizi arayın bizden bilgi almadan hurdalarınızı satmayınız.

Pendik hurdacı telefon numarası, ellerindeki eski malzemelerin satışını yapacak birçok müşteri tarafından merak edilmektedir. Uzun yıllardır geri dönüşüm sektöründe profesyonel olarak çalışmalarını yürüten Çınar Hurda, Pendik ilçesi çevresinde her türlü eskimiş malzemelerin alımını gerçekleştirir. Bu konuda siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmak, öncelikli amacımızdır. Hizmetten yararlanmak istediğinizde sitemizde yer alan telefon numaralarından kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle irtibata geçtiğinizde profesyonel iletişim ekiplerimiz ile görüşmeler yapabilirsiniz. Bununla birlikte telefon görüşmelerinizde satışını yapacağınız eski malzemeler ile ilgili bilgileri yanınızda bulundurmanız gerekir. Bu bilgiler şu şekilde sıralanabilir:

  • Hurdanın boyutu
  • Satılacak hurdanın ağırlığı
  • Hurdanın türü

Gerekli bilgiler tarafımıza doğru ulaştığında, güncel piyasa koşullarına göre fiyatlandırmaları öğrenebilirsiniz. Bunun yanında ekiplerimiz ile yapacağınız görüşmelerde bulunduğunuz adres bilgilerini de paylaşmanız gerekir. Çünkü yol ücretlendirmeleri buna göre hesaplanmaktadır.

Pendik Hurdacı Alımı Yapılan Hurda Çeşitleri

Pendik hurdacı
Pendik hurdacı her çeşit hurdalarınız ederinden hesaplanır ve alınır.

Pendik hurdacı ekibimiz, yerel topluluklar için önemli işler yapan hizmet kollarımızdan biridir. Hizmetimizde; eski ev eşyaları, elektronik atıklar ve metal ürünleri toplanır. Toplanan tüm ürünler, kategorisine uygun olarak geri dönüşüme yollanıp uygun olarak işlenir. Pendik hurdacı hizmetimizin çalışma prensibi genel olarak özel araçlarla kullanılmayan ürünleri toplamaktır. 

Dönüşüm yapılan ürünler arasında; mobilyalar, kablo atıkları, beyaz eşyalar bulunur. Geri dönüşüm aşamasında, metal eşyalar özel makineler ile eritilerek ev eşyaları ise tamir edilerek yenilenir. Çınar hurda olarak çevre koruma konusunda da çok önemli bir rol üstleniyoruz. Yaptığımız dönüşüm ve yenileme işlerinde, doğadaki atık miktarı azaltıp çevre korumaya katkı sağlıyoruz.

Geri dönüşüm için en fazla tercih edilen malzeme çeşitleri şunlardır:

Metal Hurdalar

Demir, bakır, çelik, alüminyum gibi maddelerden oluşan malzemeler metal hurda sınıfına girer. Fiyat belirlemesi yapılırken malzemenin ağırlığına bakılır. Eski ve kullanılmayan metal ürünler hem alıcı hem de satıcı için yüksek kar oranına sahiptir.

Elektronik Hurdalar

Kullanılmayan elektronik cihazların veya bu cihazların parçalarının hurdalarıdır. Bu kategori içinde bilgisayar, telefon, beyaz eşya parçaları gibi ürünler yer alır. Çok yüksek kar oranına sahiptir. Ağırlıklarına göre fiyatları belirlenir.

İnşaat Hurdası

Bina yıkımından kalan, kullanılmayan malzemelerdir. İnşaat hurdaları içinde demirler, kablolar, petekler, ağaç yığınları bulunur. Ağırlıklarına ve boyutlarına göre fiyatlandırılır.

Kablo Hurdası

Kablo hurdası geri dönüşüm sektörünün en önemli pazar payı bulunan koludur. Farklı türdeki kablolar içindeki metaller geri dönüşüme girip tekrar kullanılabilir. Özellikle sanayi sektöründe yoğun bir kullanım alanına sahiptir. Eski kablo çeşitleri arasında antigron kablo, karışık kablo, iç tesisat kablo, TTR kablo, yer altı enerji kablo, çelik zırh kablo ve fare yemez kablo yer alır.

Paslanmaz Hurda

Paslanmaz hurdalar arasında eski metaller yer alır. Eskimiş fakat paslanmayan bu ürünlerin geri dönüşümü çok kolaydır. Bundan dolayı maddi olarak daha değerlidir. 

Pendik Hurdacı Fiyatları

Pendik hurdacı
Pendik hurdacı fiyatları bizi arayın ve bizden fiyat bilgisi alınız.

Pendik hurdacı fiyatları düzenli olarak güncellenir. Fiyatlar belirlenirken birçok kriter göz önünde bulundurulur.  Fiyatları belirlemedeki kriterler genel olarak şu şekilde sıralanabilir: 

  • Tür
  • Ağırlık
  • Boyut
  • Kalite
  • Hurdanın alınacağı yerin firmaya olan uzaklığı

Pendik hurdacı hizmetlerinde fiyatlandırma yapılması için alınacak eski malzeme ile ilgili kesin bilgilerin elde olması gerekir. Bunun için satıcı ile firma arasında ön görüşme sağlanmalıdır. Yapılan bu ön görüşmeler hem alıcı hem de satıcının daha sonra bir sorunla karşılaşmasını engeller.

Pendik hurdacı fiyatlar konusunda müşterileri her zaman memnun eden ücretler belirlemiştir. Fiyat belirlemelerinde güncel piyasa koşulları göz önünde bulundurulur. Bu koşullara göre her hurdanın fiyat listesi çıkarılır. Ayrıca fiyatlar kg bazında hesaplanmaktadır.

Sektörde fiyatları belirleyen bir diğer önemli şey ise uluslararası Londra Metal Borsası’nın açıkladığı verilerdir. Bu veriler düzenli aralıklar ile düzenlenir. Tüm dünyadaki geri dönüşüm sektörünü etkiler. Güncel piyasa verilerine göre hesaplanmış fiyat listelerine hurda kablo fiyat web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Hurda Kablo Fiyat Web Sitesinin WhatsApp İletişim Destek Hattı Var mı?

Evet, sitemizde Whatsapp iletişim destek hattımız bulunmaktadır. Bu hat 7 gün 24 saat boyunca siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktadır.

Pendik Hurda Ödemeleri Nasıl Yapılıyor?

Ödemeler yerinde ve nakit olarak yapılmaktadır. Bu konuda sizi hiçbir zaman mağdur etmiyoruz. Memnuniyetiniz bizim için en önemli konulardan biridir.

Hurda Alımı Nasıl Yapılıyor?

Alımlar firmamıza ait özel taşıma araçlarımız ile yerinden alınır. Uzak bölgelerde yaşayan müşterilerden km hesabı yapılarak yol ücreti alınır.

Başa dön tuşu
WhatsApp Hattı Hemen Ara